Prevádzkár banketového úseku

TEHELNÉ POLE, a.s.

DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava, Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
základná mzda 1300€ brutto + pohyblivá zložka mzdy 100€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za chod banketového strediska
- Priame riadenie priebehu podujatí
- Kontrola účtovania, odsúhlasenie a uzatvorenie účtu s klientom
- Zodpovednosť za riadne spracovanie inventúr
- Zabezpečovanie príslušnej administratívy, príprava prognóz, pravidelný reporting
- Dodržiavanie hygienických predpisov, pravidiel, HACCP a jednotných zásad obsluhy
- Spolupráca s inými strediskami
- Riadenie zamestnancov banketového strediska
- Plánovanie pracovných zmien
- Akceptácia flexibilného pracovného času za účelom zabezpečenia služieb pre hotelových
hostí

- Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
- Zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide
- Cestovanie v rámci hotelovej siete Hilton
- Výplata vždy načas, do 15. dňa v mesiaci na účte zamestnancov
- Príplatky za soboty, nedele, sviatky a nočné zmeny zaplatené v zmysle zákonníka práce sú samozrejmosťou a pripočítavajú sa k základnej mzde navyše
- "Vianočná finančná odmena" vyplácaná v novembrovej výplate v decembri

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite prosím, svoj štruktúrovaný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Prax v hoteloch zahraničnej siete PODMIENKOU
- Ovládanie programu FOOD - výhodou
- Skúsenosť s vedením tímu a motiváciou zamestnancov - NUTNÁ
- Vysoká orientácia na zákazníka a výsledky
- Vysoké pracovné nasadenie, aktívny prístup
- Zvládanie stresu, schopnosť riešiť problémy
- Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3616502  Dátum zverejnenia: 14.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 1300€ brutto + pohyblivá zložka mzdy 100€ brutto