Revenue manager

TEHELNÉ POLE, a.s.

DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava, Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda 1.500€ brutto, výsledná mzda bude dohodnutá na pohovore v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za:
- Zvyšovanie tržieb prostredníctvom Revenue Manažmentu s cieľom maximalizovať obsadenosť a priemernú cenu
- Zodpovedá za plynulý priebeh všetkých aktivít v rámci rezervačného oddelenia
- Zabezpečuje koordináciu, kooperáciu a výmenu informácií medzi rezervačným oddelením a inými oddeleniami hotela
- Vykonáva pravidelný reporting riaditeľovi hotela
- Sleduje a zabezpečuje cenovú politiku vo všetkých segmentoch
- Spravuje a kontroluje všetky online rezervačné systémy a distribučné kanály
- Pripravuje ponuky a zmluvy v spolupráci s oddelením obchodu
- Orientuje sa v analýzach cenových politík konkurencie
- Sleduje výsledky hotela prostredníctvom mesačných správ a následne spätnú väzbu riaditeľovi hotela
- Zabezpečuje vybavenie všetkých požiadaviek a korešpondencie včas, správnym spôsobom a v súlade so štandardami spoločnosti
- Pravidelne sleduje a aktualizuje hotelové databázy
- Pripravuje prognózy v súlade s hotelovými štandardami
- Spolupracuje pri príprave ročných plánov
- Vytvára balíky služieb a špeciálnych ponúk v spolupráci s oddelením obchodu
- Vykonáva kontroly : - Rezervácie v systéme
- Denný nárast obsadenosti
- Zrušené rezervácie
- Dni, ktorých je hotel zatvorený
- Príchody hostí nasledujúci deň
- Zálohy
- Nezáväzné rezervácie
- Spolupráca s ostatnými úsekmi
- Pravidelný reporting

- Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
- Zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide
- Cestovanie v rámci hotelovej siete Hilton
- Výplata vždy načas, do 15. dňa v mesiaci na účte zamestnancov

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na doleuvedený mail.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Proces starostlivého posúdenia všetkých prijatých životopisov môže byť časovo veľmi náročný, preto Vás prosíme o trpezlivosť.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať LEN tých kandidátov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky a budú vybratí zodpovedným pracovníkom našej spoločnosti.
Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Opera - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Prax na rovnakej alebo podobnej pozícii - PODMIENKOU
- Skúsenosti v medzinárodnej hotelovej sieti výhodou
- Znalosť hotelového programu Opera
- Analytické zručnosti
- Zvládanie stresu, schopnosť riešiť problémy
- Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
- Zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť a detail
- Orientácia na zákazníka, kreativita, flexibilita
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3446388  Dátum zverejnenia: 23.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac