Sales Manager

HOTEL DOUBLETREE BY HILTON BRATISLAVA ****

DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava, Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda 1000€ brutto + pohyblivá zložka mzdy 200€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov (v oblasti ubytovacích a konferenčných služieb)
- Aktívny prístup pri získavaní klientov spoločnosti – telefónna, e-mailová a osobná komunikácia so súčasnými a potenciálnymi klientmi.
- Zodpovednosť za navrhovanie, plánovanie, organizovanie a realizovanie spoločenských akcií, konferencií, seminárov a iných podujatí
- Vypracovávanie a zasielanie cenových ponúk, uzatváranie objednávok a zmlúv so zákazníkmi
- Budovanie vzťahov s existujúcimi a potenciálnymi klientmi
- Podpora predaja dodatočných produktov a služieb spoločnosti
- Vyhodnocovanie úspešnosti realizovaných akcií a podujatí, analýza nedostatkov a navrhovanie opatrení na ich odstránenie
- Pravidelné sledovanie trhu, potenciálnych zákazníkov, vývojové trendy a obchodné príležitosti
- Spolupráca s ostatnými úsekmi
- Pravidelný reporting

- Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
- Zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide
- Cestovanie v rámci hotelovej siete Hilton
- Výplata vždy načas, do 15. dňa v mesiaci na účte zamestnancov
- "Vianočná finančná odmena" vyplácaná v novembrovej výplate v decembri

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite prosím, svoj štruktúrovaný životopis na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo, gastronómia, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Prax na rovnakej alebo podobnej pozícii v hoteli alebo v eventovej agentúre
- Vysoká orientácia na zákazníka a výsledky
- Zvládanie stresu, schopnosť riešiť problémy
- Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
- Zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť a detail
- Vynikajúce komunikačné schopnosti

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON
Trnavská cesta 27/A, Bratislava
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dana Papová
E-mail: poslať životopis
ID: 3446388   Dátum zverejnenia: 12.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 1000€ brutto + pohyblivá zložka mzdy 200€ brutto