Senior kuchár/kuchárka

TEHELNÉ POLE, a.s.

DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava, Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
základná mzda 1100 brutto + pohyblivá zložka mzdy 200 brutto + ďalšie prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Senior kuchár/ka by mal mať min. 3 roky praxe
Náplň práce:
- Vynikajúca znalosť všetkých jednotlivých pracovných postupov v kuchyni
- Samostatné pripravovanie teplých a studených jedál, a la carte, menu, bufetov
- Zodpovednosť za presné dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
- Rozdeľovanie pripravovaných jedál na jednotlivé porcie
- Aranžovanie a dekorovanie jedál tesne pred podávaním
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad

- Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
- Zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide
- Cestovanie v rámci hotelovej siete Hilton
- 13. plat

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na doleuvedený mail.
Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači, spĺňajúci požadované kritériá. Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

3

- Úspešné ukončenie vzdelania v odbore kuchár
- Silná orientácia na zákazníka
- Prívetivé a ochotné správanie
- Zmysel pre poriadok a precíznosť
- Čistý register trestov
- Zdravotný preukaz

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3420396  Dátum zverejnenia: 14.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 1100 brutto + pohyblivá zložka mzdy 200 brutto + ďalšie prémie