Čašník/čašníčka v hoteli

TEHELNÉ POLE, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
základná mzda 800 brutto + pohyblivá zložka mzdy 200 brutto + ďalšie prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za podávanie jedál a nápojov počas raňajok, profesionálne správanie podľa nastavených hotelových štandardov:
- presné zaznamenávanie objednávok, prinášanie a odnášanie jedál a nápojov
- promptné servírovanie jedál a nápojov
- prípravné a obslužné práce počas eventov, banketov, kongresov a ďalších podujatí organizovaných v objekte Hotela

- Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
- Zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide
- Cestovanie v rámci hotelovej siete Hilton
- 13. plat

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa stali členom nášho tímu, prosím pošlite Váš podrobný profesný životopis s fotografiou na doleuvedený mail.
Na pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači , spĺňajúci požadované kritériá. Ďakujem vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii, preferované v zahraničí
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU, znalosť ďalšieho jazyka výhodou
- Someliérsky kurz výhodou
- Silná orientácia na zákazníka
- Prívetivé a ochotné správanie
- Zmysel pre poriadok a precíznosť
- Čistý register trestov
- Zdravotný preukaz

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3391665  Dátum zverejnenia: 16.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 800 brutto + pohyblivá zložka mzdy 200 brutto + ďalšie prémie