Recepčná fitness & wellness centra v Hoteli - brigáda pre študentku

HOTEL DOUBLETREE BY HILTON BRATISLAVA ****

Miesto práce
Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb, čistotu, hygienických predpisov, efektívnosť a celkový bezproblémový chod centra
- Individuálny prístup k návštevníkom fitness
- Poskytovanie odborného poradenstva – v oblasti životosprávy, tréningových plánov
- Zabezpečovanie vysokého štandardu služieb v hotelovom wellness a fitness
- Dohliadanie na bezpečnosť návštevníkov
- Práca s registračnou pokladňou
- Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických noriem
- Pravidelné vedenie záznamov o kontrole vody

- Práca v stabilnej spoločnosti a v príjemnom prostredí
- Mladý kolektív
- Možnosť vzdelávania a odborného rastu

Svoje štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, avšak kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Fakulta telesnej výchovy a športu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Hľadáme milú, komunikatívnu študentku vysokej školy so znalosťou anglického jazyka na dlhodobú brigádu - formou dohody o brigádnickej práci študenta alebo na skrátený úväzok do fitness a wellness centra v hoteli.

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON
Trnavská cesta 27/A
831 04 Bratislava
ID: 2915484   Dátum zverejnenia: 11.8.2017