Recepčná fitness & wellness centra v Hoteli - brigáda pre študentku

TEHELNÉ POLE, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4,50 €/hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb, čistotu, hygienických predpisov, efektívnosť a celkový bezproblémový chod centra
- Individuálny prístup k návštevníkom fitness
- Poskytovanie odborného poradenstva – v oblasti životosprávy, tréningových plánov
- Zabezpečovanie vysokého štandardu služieb v hotelovom wellness a fitness
- Dohliadanie na bezpečnosť návštevníkov
- Práca s registračnou pokladňou
- Zodpovednosť za dodržiavanie hygienických noriem
- Pravidelné vedenie záznamov o kontrole vody

- možnosť ďalšieho vzdelávania sa a kariérneho rastu
- kvalitné podmienky pre výkon práce
- zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide s možnosťou zamestnať sa na trvalý pracovný pomer
- stravovanie pre brigádnikov plne hradené zamestnávateľom
- výplata vždy načas, do 15. dňa v mesiaci na účte zamestnancov
- príplatky za soboty, nedele, sviatky a nočné zmeny zaplatené v zmysle zákonníka práce sú samozrejmosťou a pripočítavajú sa k základnej mzde navyše

Ak Vás naša ponuka zaujala a radi by ste sa stali členom nášho tímu, prosím pošlite Váš životopis na doleuvedený mail.
Na pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači, spĺňajúci požadované kritériá. Ďakujem vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Fakulta telesnej výchovy a športu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Hľadáme milú, komunikatívnu študentku vysokej školy so znalosťou anglického jazyka na dlhodobú brigádu - formou dohody o brigádnickej práci študenta alebo na skrátený úväzok do fitness a wellness centra v hoteli.

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2915484  Dátum zverejnenia: 29.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,50 €/hod. brutto