Raňajkový kuchár/kuchárka

TEHELNÉ POLE, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 27/A, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiacZákladná mzda je 1000€ brutto + pohyblivá zložka mzdy 100€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava raňajok a raňajkového menu
- Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a zásad
- Raňajkový kuchár pracuje 5 dní v týždni, pracovná doba je Po-Ne 5:30-14:00hod (dni sa menia podľa rozpisu)

- Možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu
- Zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide
- Cestovanie v rámci hotelovej siete Hilton
- Výplata vždy načas, do 15. dňa v mesiaci na účte zamestnancov
- Príplatky za soboty, nedele, sviatky a nočné zmeny zaplatené v zmysle zákonníka práce sú samozrejmosťou a pripočítavajú sa k základnej mzde navyše
- "Vianočná finančná odmena" vyplácaná v novembrovej výplate v decembri

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na doleuvedený mail.
Na pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači, spĺňajúci požadované kritériá. Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Úspešné ukončenie vzdelania v odbore kuchár
- Silná orientácia na zákazníka
- Prívetivé a ochotné správanie
- Zmysel pre poriadok a precíznosť
- Čistý register trestov
- Zdravotný preukaz

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2663638  Dátum zverejnenia: 20.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac