Zástupca obchodného riaditeľa

TEHELNÉ POLE, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta 27/A, 831 04 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Bude prezentovaný pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Strategické plánovanie a realizácia obchodných cieľov spoločnosti
- Operatívne riadenie obchodných činností
- Priebežná analýza trhu, konkurencie a a obchodných príležitostí
- Vyhodnocovanie dosiahnutých výsledkov spoločnosti, reporting
- Koordinácia, manažovanie a kontrola činnosti obchodného úseku
- Práca so štandardmi medzinárodnej hotelovej siete

- Zázemie v stabilnej spoločnosti medzinárodnej hotelovej siete Hilton Worldwide
- Cestovanie v rámci hotelovej siete Hilton
- 13. plat

V prípade, že Vás ponuka zaujala, zašlite nám prosím, Váš životopis s overiteľnými a preukázateľnými referenciami na dole uvedený e-mail. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Min. 3ročná aktívna prax v obchode
- Min 3 ročná prax v manažérskej obchodnej pozícii, riadenie tímu
- Strategické a koncepčné myslenie
- Schopnosť strategického a operatívneho plánovania a riadenia
- Výborné organizačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
- Schopnosť stanoviť priority, efektívne organizovať vlastnú prácu aj prácu obchodného tímu, motivovať kolektív
- Spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť
- Vysoká miera samostatnosti, cieľavedomosť, orientácia na výsledky
- Pružnosť v myslení, schopnosť improvizácie, rozhodnosť, proaktívny prístup k riešeniu problémov
- Profesionálne vystupovanie, dôveryhodnosť, zákaznícky prístup
- Časová flexibilita pri výkone práce
- Schopnosť znášať stres
- Finančná a ekonomická gramotnosť
- Preferujeme kandidátov s praxou a orientáciou v hotelovom segmente

TEHELNÉ POLE, a.s. prevádzka Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1204219  Dátum zverejnenia: 19.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Bude prezentovaný pri osobnom pohovore