Recepčný/á hotelového Relax (SPA) centra

HOTEL DEVÍN, a.s.

Miesto práce
Hotel Devín, Riečna, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 200 EUR/mesiacmzda sa skladá zo základnej zložky mzdy, prémií a zákonných príplatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práce na recepcii hotelového Relax centra (12-hodinové pracovné zmeny) - prijímanie objednávok hostí, účtovanie využitých služieb cez registračnú pokladňu, vedenie príslušnej evidencie
- vybavovanie objednávok - obsluha hostí v zmysle objednaných služieb, obsluha zariadení v priestoroch Relax centra (sauny, bazén, squashový kurt)
- vydávanie predpísanej bielizne, vedenie evidencie výdaja, preberanie použitej bielizne a jej príprava na odvoz do čistiarne
- vykonávanie ďalších činností potrebných pre zabezpečenie plynulého chodu Relax centra

- zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy
- sociálny program pre zamestnancov (príspevky, poukážky, výmenné pobyty, atď.)
- zamestnanecká strava

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu elektronickou poštou na adresu: [email protected]
Do predmetu správy je potrebné uviesť názov pozície.

Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosieľateľ súhlas s ich spracovaním v spoločnosti Hotel Devín, a.s., Riečna 4, 811 02 Bratislava, v plnom rozsahu pre účely predmetného výberového konania, v súlade so Zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Tí uchádzači, ktorých budeme mať záujem pozvať na osobné stretnutie, budú kontaktovaní telefonicky alebo mailom.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu.

Po ukončení výberového konania budú životopisy a poskytnuté osobné údaje všetkých neúspešných uchádzačov zlikvidované v súlade s ustanoveniami Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pracovná pozícia je vhodná pre uchádzača bez predchádzajúcej pracovnej praxe
- znalosť anglického jazyka je nutnou podmienkou(schopnosť ústne komunikovať s klientom v anglickom jazyku)
- platný zdravotný preukaz (možnosť vybaviť dodatočne)
- osobnosť so silným zmyslom pre pochopenie požiadaviek a potrieb klienta
- osobnosť v práci samostatná, spoľahlivá, flexibilná, s aktívnym a zodpovedným prístupom k plneniu pracovných povinností
- osobnosť ústretová s príjemným vystupovaním a správaním
- ochota pracovať na 12-hodinové pracovné zmeny

Hotel Devín už od 50. rokov 20. storočia zaujíma veľmi významnú pozíciu v oblasti bratislavského hotelierstva. Atraktívny je svojim funkcionalistickým štýlom, v ktorom bol v roku 1954 postavený, polohou pri rieke Dunaj, nadčasovým dizajnom a poskytovaním tradične vysokokvalitných služieb. Hotel Devín spĺňa podmienky 4* hotela v domácom i zahraničnom meradle a svojou ponukou sa zaraďuje medzi hotely najvyššej kategórie na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 804427  Dátum zverejnenia: 15.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac