Revenue manažér & asistent FO manažéra

HOTEL DEVÍN, a.s.

Miesto práce
Hotel Devín, Riečna, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 250 EUR/mesiacPlat sa skladá: základná zložka mzdy + variabilná zložka mzdy + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za:
- Zvyšovanie tržieb prostredníctvom Revenue Manažmentu s cieľom maximalizovať
obsadenosť a priemernú cenu
- Zabezpečuje koordináciu, kooperáciu a výmenu informácií medzi rezervačným oddelením a
inými oddeleniami hotela
- Vykonáva pravidelný reporting vedeniu hotela
- Sleduje a zabezpečuje cenovú politiku vo všetkých segmentoch
- Spravuje a kontroluje všetky online rezervačné systémy a distribučné kanály
- Pripravuje ponuky a zmluvy v spolupráci s oddelením obchodu
- Orientuje sa v analýzach cenových politík konkurencie
- Sleduje výsledky hotela prostredníctvom mesačných správ a následne spätnú väzbu
vedeniu hotela
- Zabezpečuje vybavenie všetkých požiadaviek a korešpondencie včas, správnym spôsobom a
v súlade so štandardami spoločnosti
- Pravidelne sleduje a aktualizuje hotelové databázy
- Pripravuje prognózy v súlade s hotelovými štandardami
- Spolupracuje pri príprave ročných plánov
- Vytvára balíky služieb a špeciálnych ponúk v spolupráci s oddelením obchodu
- Vykonáva kontroly :
- Rezervácie v systéme
- Denný nárast obsadenosti
- Zrušené rezervácie
- Príchody hostí nasledujúci deň
- Zálohy
- Nezáväzné rezervácie
- Spolupráca s ostatnými úsekmi
- Pravidelný reporting
V prípade neprítomnosti FO manažéra zabezpečuje plynulý chod hotelovej recepcie. Svojou prácou, prístupom, vystupovaním prispieva k maximálnej spokojnosti hotelových hostí.

- zázemie stabilnej firmy, priateľský kolektív
- sociálny program pre zamestnancov
- zamestnanecká strava

Hľadáme do nášho tímu spoľahlivého a lojálneho kolegu / kolegyňu s chuťou pracovať. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Fidelio - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

- Prax na rovnakej alebo podobnej pozícii – PODMIENKOU
- Skúsenosti v medzinárodnej hotelovej sieti výhodou
- Znalosť hotelového programu Fidelio
- Analytické zručnosti
- Zvládanie stresu, schopnosť riešiť problémy
- Vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti
- Zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť a detail
- Orientácia na zákazníka, kreativita, flexibilita
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou

Hotel Devín už od 50. rokov 20. storočia zaujíma veľmi významnú pozíciu v oblasti bratislavského hotelierstva. Atraktívny je svojim funkcionalistickým štýlom, v ktorom bol v roku 1954 postavený, polohou pri rieke Dunaj, nadčasovým dizajnom a poskytovaním tradične vysokokvalitných služieb. Hotel Devín spĺňa podmienky 4* hotela v domácom i zahraničnom meradle a svojou ponukou sa zaraďuje medzi hotely najvyššej kategórie na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4340789  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac