Recepčný/á

HOTEL DEVÍN, a.s.

Miesto práce
Hotel Devín, Riečna, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 400 EUR/mesiacmzda sa skladá z jednotlivých zložiek: základná mzda + mesačné prémie + zákonné príplatky ( sviatky, nočné, víkend )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyberáme nových kolegov na recepciu do tradičného 4* hotela v srdci Bratislavy :)

Čo bude Tvojou náplňou práce?

- osobná, mailová a telefonická komunikácia s hosťami
- uvítanie, ubytovanie a odubytovanie hostí
- starostlivosť o hostí počas pobytu, poskytovanie komplexných informácií hosťom

Obchodná činnosť smerujúca k predaju voľných kapacít a predaju doplnkových hotelových služieb:
- práca s rezervačným systémom Fidelio, pokladňou a terminálom
- príprava cenových ponúk na ubytovanie
- vedenie evidencie, príprava podkladov pre fakturáciu

Komunikácia s ostatnými úsekmi hotela

- pozícia nie je vhodná pre študenta

- práca v príjemnom prostredí a mladom kolektíve
- možnosť získať skúsenosti z hotelového prostredia
- zázemie stabilnej a prosperujúcej firmy

Životopisy prosíme zasielať e-mailom na adresu [email protected].

Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí vyhovujú zadaným kritériám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- reprezentatívne a zdvorilé vystupovanie
- proklientsky prístup
- odolnosť voči stresu
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- precíznosť
- flexibilita
- znalosť rezervačného systému Fidelio vítaná
- znalosť anglického jazyka (B2) podmienkou
- znalosť iných jazykov vítaná (nemecký, francúzsky, španielsky, maďarský, ruský, taliansky jazyk)

Hotel Devín už od 50. rokov 20. storočia zaujíma veľmi významnú pozíciu v oblasti bratislavského hotelierstva. Atraktívny je svojim funkcionalistickým štýlom, v ktorom bol v roku 1954 postavený, polohou pri rieke Dunaj, nadčasovým dizajnom a poskytovaním tradične vysokokvalitných služieb. Hotel Devín spĺňa podmienky 4* hotela v domácom i zahraničnom meradle a svojou ponukou sa zaraďuje medzi hotely najvyššej kategórie na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 228660  Dátum zverejnenia: 3.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac