Portier / Bellboy / Halový pracovník s AJ

HOTEL DEVÍN, a.s.

Miesto práce
Riečna 4, 811 02 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
850 EUR/mesiacMzda sa skladá z jednotlivých zložiek: základná mzda + mesačné prémie + zákonné príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do 4* hotela s bohatou históriou, umiestneného v srdci Bratislavy, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu halového zriadenca (bellboy, portier).
Halový zriadenec v hoteli Devín je zamestnanec s príjemným vystupovaním, ktorý zvláda byť nápomocný a ústretový voči našim hosťom a spolu so zamestnancami recepcie, tak vytvára pozitívny prvotný dojem na našich klientov.
Jeho hlavnými zodpovednosťami sú:

- vítanie hotelových hostí, pomoc s batožinou, uvádzanie hostí do izieb, pomoc hosťom pri ich orientovaní sa v priestoroch hotela
- udržiavanie čistoty a poriadku vo vstupných priestoroch hotela
- zabezpečenie obsluhy parkoviska a garáže
- zabezpečenie objednávok hotelovej taxi služby
- poskytovanie informácií hosťom o hotelových službách a stravovacích službách
- aktívna komunikácia a spolupráca so zamestnancami hotelovej recepcie a zamestnancami ostatných oddelení hotela
- pozícia nie je vhodná pre študenta

Práca v hoteli Devín so sebou prináša niekoľko výhod, medzi ktoré patrí napríklad:

- práca v centre mesta
- prestíž vyplývajúca z práce vo 4* hoteli
- možnosť zdokonalenia sa v komunikácií v cudzom jazyku
- príležitosť prichádzať do kontaktu s významnými hosťami a osobnosťami
- vynikajúci kolektív

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis. Kontaktovať budeme len vyhovujúcich kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- nutnou podmienkou je znalosť anglického jazyka (zvládnutie komunikácie s hosťom) a vodičský preukaz sk. B.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre denného študenta vysokej školy.

HĽADÁME:
- osobu schopnú pracovať v 12-hodinových denných/nočných zmenách
- iniciatívnu a flexibilnú osobnosť s proklientským prístupom, ktorá má silný zmysel pre pochopenie požiadaviek a potrieb klienta a je schopná pružne reagovať na jeho požiadavky
- človeka s ústretovým prístupom, ktorý komunikuje a vystupuje na profesionálnej úrovni
- spoľahlivého jednotlivca s aktívnym a zodpovedným prístupom k plneniu pracovných úloh a povinností
- pracovníka so základnými technickými zručnosťami

Hotel Devín už od 50. rokov 20. storočia zaujíma veľmi významnú pozíciu v oblasti bratislavského hotelierstva. Atraktívny je svojim funkcionalistickým štýlom, v ktorom bol v roku 1954 postavený, polohou pri rieke Dunaj, nadčasovým dizajnom a poskytovaním tradične vysokokvalitných služieb. Hotel Devín spĺňa podmienky 4* hotela v domácom i zahraničnom meradle a svojou ponukou sa zaraďuje medzi hotely najvyššej kategórie na Slovensku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2179788  Dátum zverejnenia: 18.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac