Chyžná

MARPET s.r.o.

Miesto práce
Slovenskej Jednoty 8, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3,30 Eur/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novootvárajúci sa hotel v Košiciach prijme na pozíciu chyžnej skúseného a zodpovedného človeka, s orientáciou na detail a čistotu.
- upratovanie a udržiavanie poriadku a čistoty v hosťovských izbách, spoločných priestoroch hotela a na chodbách, v súlade so štandardami kvality a pracovným postupom stanoveným nadriadeným pracovníkom (vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie kúpeľní a toaliet, výmena a dopĺňanie kozmetických potrieb, utieranie prachu, vysávanie, tepovanie, umývanie okien, leštenie zrkadiel),
- preberanie bielizne a dodržiavanie štandardných postupov pri jej výmene, odnos použitej bielizne,
- hlásenie technických porúch v hosťovských izbách a spoločných priestoroch hotela,
- hlásenie a evidencia nájdených vecí podľa platných štandardných predpisov

- profesijný rast,
- dlhodobá spolupráca
- zabezpečenie pracovného oblečenia
- atraktívne pracovné prostredie

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba uchádzačov, ktorí splnia vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

- skúsenosť s prácou chyžnej výhodou,
- ochota učiť sa,
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie,
- zmysel pre poriadok a precíznosť,
- čistý výpis registra trestov

Spoločnosť zaoberajúca sa činnosťou v oblasti hotelierstva.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3351928  Dátum zverejnenia: 13.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,30 Eur/brutto