Chyžná pre hotel Crowne Plaza Bratislava

Hotel Crowne Plaza Bratislava 4*

Miesto práce
Hodžovo nám. 2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
620

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícií chyžná budete zodpovedný/á za
- kompletné upratovanie hotelových izieb, chodieb
- dopĺňanie izbovej kozmetiky
- odostielanie postelí
- čistiť izby, kúpeľne, toalety
-rozumieť a striktne dodržiavať hotelové pravidlá a predpisy pre zamestnancov.

Preferovaný pracovný čas - poobedné smeny : 13,30 - 22,00

- zamestnanecké výhody medzinárodnej hotelovej siete
- strava v zamestnaneckej kantíne zdarma
- tréningové programy pre ďalší rozvoj
- uniforma a jej čistenie zdarma
- atraktívne prostredie trendového, dlhoročne fungujúceho biznis hotela

V prípade Vášho záujmu pošlite svoju žiadosť a životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: btsha.recruitment@ihg.com. Nezabudnite do predmetu uviesť názov pozície, o ktorú sa uchádzate:

CHYŽNÁ PRE HOTEL CROWNE PLAZA BRATISLAVA

Ďakujeme za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnocti. Kontaktovať však budeme len takých uchádzačov, ktorí podľa nášho názoru vyhovujú čo najviac požiadavkám v texte inzerátu. V prípade, že Vás nekontaktujeme, Vaše osobné údaje nebudú použité vo výbere na túto pozíciu a v databáze uchádzačov o zamestnanie a budú skartované v zmysle zákona.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť - osvedčenie o zdravotnej spôsobilosti pracovať ako chyžná, zdravotný preukaz.
- časová flexibilita
- ochota pracovať poobednajšie smeny (13,30-22,00)
- zodpovedný a spoľahlivý prístup.
- schopnosť pracovať rýchlo a vytrvalo.
- precíznosť so zmyslom pre detail.
- schopnosť komunikovať v AJ/NJ výhodou, nie podmienkou

Hotel Crowne Plaza Bratislava 4*sa nachádza v centre hlavného mesta. Je manažovaný lokálne ako franšízový hotel z medzinárodnej hotelovej siete Intercontinental Hotels Group v rámci franšízovej zmluvy s DHS sro.

Hotel má 224 izieb a apartmánov, 14 konferenčných miestností, reštauráciu FRESH, Plaza Bar, Cigar Lounge, Zion SPa a fitness centrum ...

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DIAMOND HOTELS SLOVAKIA, s.r.o. Crowne Plaza Bratislava
Hodžovo nám. 2
816 25 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Bursík
E-mail: poslať životopis
ID: 1450716   Dátum zverejnenia: 14.11.2017