Можливість для людей з України

Pomocná sila

HOTEL CROCUS ŠTRBSKÉ PLESO, a.s.

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacpríplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce v hotelovej a reštauračnej časti
reštauračná časť:
- umývanie riadu
- krájanie zeleniny
- udržiavanie poriadku na pracovisku
- pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach
- vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet)
- dodržiavanie hygienických štandardov
- výmena a dopĺňanie hygienických potrieb
- prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne
hotelová časť:
-zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, spoločných a ostatných používaných priestorov v hoteli.
-vykonávanie upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet).
-zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch.
-dodržiavanie hygienických štandardov.
-výmena a dopĺňanie hygienických potrieb.
-prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám a na základe úrovne doručených životopisov.
Z časových dôvodov určite nekontaktujeme všetkých uchádzačov, za čo sa vopred ospravedlňujeme!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

manuálna zručnosť
samostatnosť
flexibilita
dôkladnosť a zmysel pre poriadok
spoľahlivosť

Hotel Crocus leží v ideálnej polohe pri centrálnom parkovisku Štrbského Plesa, konečnej stanici električky a zubačky. Hosťom ponúka ubytovanie v 35 apartmánoch ideálnych pre rodiny s deťmi a klientelu vyhľadávajúci priestor a komfort ubytovania v modernom prostredí.

Hotel si získal množstvo priaznivcov a stálych hostí, pre ktorých neustále vylepšuje a rozširuje svoje služby. V oblasti gastronómie sa snažíme o modernú ale domácu kuchyňu, ktorú podporujeme aj mnohými gastropodujatiami a neustálym vzdelávaním.

Sme pracovitý a cieľavedomý tím mladých ľudí, ktorí ku sebe hľadajú rovnako ladených kolegov a priateľov, spolu s ktorými budeme vedieť našim hosťom ponúknuť služby, na ktoré budeme spoločne hrdí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4491664  Dátum zverejnenia: 19.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac