Čašník/čka

HOTEL CROCUS ŠTRBSKÉ PLESO, a.s.

Miesto práce
Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný plat 750 € + odmeny dojednané na základe praxe, zručnosti a skúšky priamo na osobnom pohovore + % prémie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NOVOOTVORENÁ REŠTAURÁCIA Zubačka ( Štrbské Pleso) v Hoteli Crocus **** hľadá skúsených kolegov do svojho pracovného tímu na pracovnú pozíciu ČAŠNÍK, SERVÍRKA.
NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluha hostí v hotelovej reštaurácii
- príprava bufetových raňajok, vítanie a usadenie hostí, ponuka raňajkovej kávy, doplnkového sortimentu, komunikácia s hosťami, dohľad nad čistotou stolov a celého priestoru reštaurácie, dopĺňanie bufetových stolov v prípade potreby
- usádzanie a vítanie hostí pri ich príchode do reštaurácie, ponúkanie nápojov so zreteľom na zvyšovanie predaja a spokojnosť hostí, ponuka a opis jedál v jedálnom lístku, pohotové reagovanie na požiadavky zákazníka

Ponúkame UBYTOVANIE a stravu ZDARMA, samozrejmosťou sú školenia a tréningy, pri proaktívnom prístupe zapojenie do rôznych hodnotení a súťaží
Počas sezóny možnosť zárobku s bonusmi a prémiami až 1000€ netto
Spoločnosť má silné ekonomické a dlhoročné postavenie na trhu s možnosťou kariérneho a finančného rastu svojich zamestnancov po preukázaní ich spoľahlivosti a predajných zručností.

Svoj životopis s fotkou a motivačný list pošlite na náš e-mail.
Ozveme sa VYBRANÝM UCHÁDZAČOM, KTORÍ SPĹŇAJÚ ZÁKLADNÉ POŽIADAVKY NA TÚTO PRACOVNÚ POZÍCIU.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Prax v odbore v hoteli ,
skúsenosti so zložitou obsluhou,
znalosť aspoň 1 cudzieho jazyka;
čašník- servírka s duchom obchodníka- predajcu,
silné pracovné návyky ,
zodpovednosť a tímová práca

Hotel Crocus, v ktorom sa reštaurácia ZUBAČKA nachádza leží v ideálnej polohe pri centrálnom parkovisku Štrbského Plesa, konečnej stanici električky a zubačky. Hosťom ponúka ubytovanie v 50 apartmánoch ideálnych pre rodiny s deťmi a klientelu vyhľadávajúcu priestor a komfort ubytovania v modernom prostredí.

Hotel si získal množstvo priaznivcov a stálych hostí, pre ktorých neustále vylepšuje a rozširuje svoje služby. V oblasti gastronómie sa snažíme o modernú ale domácu kuchyňu, ktorú podporujeme aj mnohými gastropodujatiami a neustálym vzdelávaním.

Sme pracovitý a cieľavedomý tím mladých ľudí, ktorí ku sebe hľadajú rovnako ladených kolegov a priateľov, spolu s ktorými budeme vedieť našim hosťom ponúknuť služby, na ktoré budeme spoločne hrdí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Štrbské Pleso 4078/78
059 85 Štrba

Kontakt

ID: 1016686   Dátum zverejnenia: 8.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný plat 750 € + odmeny dojednané na základe praxe, zručnosti a skúšky priamo na osobnom pohovore + % prémie z predaja