Čašníčka-barmanka

Hotel Comfort****

Miesto práce
Comfort, Školská, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 037,12 EUR/mesiacmesačná mzda v čistom /netto/ 800 eur + prémie/odmeny/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba teplých a studených nápojov, obsluha zákazníkov, práca s pokladňou....

Informácie o výberovom konaní

posielať životopisy mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita,komunikatívnosť,lojalita,spoľahlivosť,zručnosť....

Hotel Deluxe je nový, ultramoderný štvorhviezdičkový hotel, priamo v centre mesta, v ktorom sa nachádza štýlový Café Bar, ktorý ponúka množstvo miešaných alkoholických i nealkoholických drinkov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4498758  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 037,12 EUR/mesiac