Šéfkuchár

Hotel Château Belá s.r.o.

Miesto práce
Belá
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 700 EUR/mesiacMesačná hrubá mzda je od 1700 €, v závislosti od zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie pracovných zmien kuchárov a pomocných síl
- Rozdelovať pracovné úlohy kolegom v kuchyni
- Príprava jedál a organizovanie všetkých výrobných procesov spojených s prípravou
- Zodpovednosť za prípravu, kvalitu jedál a design
- Plánovanie menu, sezónneho menu, ponuky jedál v jedálnom lístku
- Objednávanie tovaru, skladová evidencia
- Zodpovednosť za hygienu a čistotu na pracovisku a dodržiavanie zásad HACCP
- Participovať na pravidelných poradách a aktívne sa zapájať
- Prinášať nové nápady

- Zvýhodnená cena na SPA procedúry
- Možnosť využívania hotelového fitness
- Teambuildingové akcie
- Účasť na dianí v dynamickom pracovnom prostredí
- Narodeninový bonus
- Rozmanitý rozsah úloh, priestor na sebarealizáciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Hotel Château Bela, člen historického hotela Europy a zároveň najromantickejší hotel Európy, ktorý je dokonale zreštaurovaný, luxusný barokový kaštieľ nachádzajúci sa na malebnom juhu Slovenska, len 10km od mestečka Štúrovo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Kolkus
Tel.: +421367577616
E-mail: poslať životopis
ID: 4628643  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac