Animátorka/ animátor voľného času

Hotel Château Belá s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Mesačná hrubá mzda je od 480,00 €, v závislosti od zručností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o animačný program pre deti ubytovaných hostí a návštevníkov našich gastro zariadení.

Poskytujeme možnosť stravovania a ubytovania.

Prihlášky posielajte so špecifikáciou pozície, životopisom a fotkou na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hotel Château Béla, člen historického hotela Europy a zároveň najromantickejší hotel Európy, ktorý je dokonale zreštaurovaný, luxusný barokový kaštieľ nachádzajúci sa na malebnom juhu Slovenska, len 10km od mestečka Štúrovo.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Belá 1
943 53 Belá
ID: 3376778   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mesačná hrubá mzda je od 480,00 €, v závislosti od zručností kandidáta.