Kuchár

Hotel Bystrička s.r.o.

Miesto práce
Hotel Bystrička, Bystrička
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
10 EUR/hod.faktura od 1800 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava pokrmov a dodržiavanie platných technologických postupov
zodpovednosť za dodržanie hmotnosti, akosti, chutnosti a zdravotnú nezávadnosť pokrmov
organizovanie a riadenie výrobných procesov prípravy pokrmov
aranžovanie a servírovanie pripravovaných jedál
samostatnosť, precíznosť, kreativita
12 hodinová prevádzka, krátky/dlhý týždeň
MOŽNOSŤ PRACOVAŤ AJ NA PRACOVNÝ POMER - Hrubá mzda dohodou

wellness pre zamestnancov
zamestnanecké zľavy - v Hotely Bystrička
zamestnanecké zľavy - v predajni ZRNKO
školenia, vzdelávanie zamestnancov
narodeninový bonus

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Vodičský preukaz

B

Hotel Bystrička *** je prímestský business hotel, ktorý je ľahko dostupný z centra mesta Martin. Poloha z hľadiska prepojenia ciest a okresov hotel predurčuje na miesto príjemného ubytovania nielen pre obchodných cestujúcich, ale aj pre ostatných hostí a turistov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4523891  Dátum zverejnenia: 16.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.