Recepčný / ná

Hotel Bystrička s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
01.01.2019
3,55 brutto / hod, mzdové zvýhodnenia nočná práca, sobota, nedeľa a motivujúca výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie hotela – recepcie, wellness, reštaurácia
aktívny predaj hotelových služieb – ubytovanie, wellness, reštaurácia
evidencia a distribúcia doručenej a odoslanej pošty
poskytovanie komplexných informácií zákazníkom, spolupracovať pri riešení sťažností a reklamácií
vystavovanie cenových ponúk, faktúr, zapisovanie hostí do príslušnej agendy a evidencií, prideľovať izby hosťom
pracovať s peňažnou hotovosťou a platobným terminálom, kompletná denná uzávierka ERP
predaj doplnkového sortimentu a tovaru
obsluha wellness centra, uvádzanie hostí do wellness centra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hotel Bystrička *** je prímestský business hotel, ktorý je ľahko dostupný z centra mesta Martin. Poloha z hľadiska prepojenia ciest a okresov hotel predurčuje na miesto príjemného ubytovania nielen pre obchodných cestujúcich, ale aj pre ostatných hostí a turistov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3322138  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,55 brutto / hod, mzdové zvýhodnenia nočná práca, sobota, nedeľa a motivujúca výkonnostná odmena