Čašník

Hotel Bankov, a. s.

Miesto práce
Dolný Bankov, Sever
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac Ponúkaná základná hrubá mzda 700€ mesačne, víkendové príplatky (za sobotu 50%, za nedeľu 100%) a nadčasy sú riadne preplácané podľa skutočného množstva odpracovaných hodín. Čistá mzda sa teda pohybuje s príplatkami v rozmedzí približne 700 - 850€.dohodou / na základe praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabehnutá hotelová reštaurácia hľadá do svojho tímu šikovného a usmievavého kolegu. Ponúkame prácu na TPP, dlhý/krátky týždeň, jedná sa o bežnú obsluhu podľa jedálneho lístka ako aj pri väčších spoločenských akciách a školeniach. Obsluha hostí v hotelovej reštaurácii a bare . Práca zahŕňa aj obsluhu pri rodinných oslavách, svadbách, pri firemných akciách ako sú konferencie a školenia a prípravu priestorov na jednotlivé akcie. Raňajky hotelovým hosťom sú podávané od 7:00- 10:00. Reštaurácia je otvorená od 12:00 do 22:00. Práca v kolektíve čašníkov v 12 hodinových zmenách, dlhý / krátky týždeň. Požadujeme vysoké pracovné nasadenie a flexibilitu.

pracovné miesto v stabilnej spoločnosti, možnosť odborného rastu, zamestnanecké benefity v rámci možností využívania hotelových služieb.

Prosíme o zaslanie krátkeho štruktúrovaného životopisu na mailovú adresu : [email protected]
Kontaktovaní budú IBA VYBRANÍ uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie telefonicky. V žiadosti preto uvádzajte aj telefónne číslo, na ktorom budete dostihnuteľní.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

výhodou je abolvent z Hotelovej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1
1

anglický jazyk

Luxusný hotel v krásnom prostredí košického lesoparku, len 10 minút od centra mesta. Hotel má 29 izieb, Lujza Restaurant, Trattoriu na letnej terase, kaviareň a tri salóniky, wellness s 3 saunami, bazénom a tepidáriom. Cieľovou skupinou sú domáci i zahraniční obchodní cestujúci. Domáca klientela využíva služby hotela pri organizácii rodinných osláv, svadieb či kultúrnych podujatí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Bankov a.s.
Dolný Bankov 2, 2
04001 Košice

Kontakt

ID: 687742  Dátum zverejnenia: 3.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiacPonúkaná základná hrubá mzda 700€ mesačne, víkendové príplatky (za sobotu 50%, za nedeľu 100%) a nadčasy sú riadne preplácané podľa skutočného množstva odpracovaných hodín. Čistá mzda sa teda pohybuje s príplatkami v rozmedzí približne 700 - 850€.dohodou / na základe praxe