Zdravotní sestra Karlovy Vary

Hotel AVION Management s. r. o.

Miesto práce
Vienna House Dvořák, Nová Louka 11, Karlovy Vary 360 01, Česká republika, Karlovarský kraj, Okres Karlovy Vary
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
18 000-20 000 KČ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zdravotní sestra připravuje chorobopisy, které po lékařských prohlídkách zpracovává a zajišťuje naordinované výkony a vyšetření,
-zajišťuje vyšetření laboratorní, RTG, EKG,
-na naordinované léky píše dávkování a předá pacientům s poučením o užívání,
-vykonává zdravotně administrativní práce,
-vede sklad a přesnou evidenci léků a zdravotního materiálu,
-ve své práci se řídí pokyny vedoucího lékaře LH Dvořák

Zamestnanecké výhody, benefity

-odpovídající platové ohodnocení
-zvýhodněné stravování
-pololetní prémie
-příspěvek na oblečení
-příjemné pracovní prostředí
-v případě potřeby možnost ubytování

Informácie o výberovom konaní

Zamestnávateľ:
BALNEX 1, a.s.
Karla Engliše 3219/4
Praha 5
150 00

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

minimálne středoškolské vzdělání-odbor zdravotní sestra

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-čistý trestní rejstřík
-aktívni uživatel PC (MS Office, internet, program Lauryn)
-lojalitu, stresu-odoslnost, diskrétnost, vstřícný přístup a nadšení pro práci

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť Vienna House, je pokračovateľom tradície Vienna International Hotel Management založenej v roku 1989. Hotely rodiny Vienna House môžete nájsť v 8 európskych krajinách: Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Francúzsko, Rumunsko, Nemecko, Rusko a Slovensko.
ID: 3299761  Dátum zverejnenia: 1.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18 000-20 000 KČ