Recepčná

Hotel ARCUS, s.r.o.

Miesto práce
Moskovská 5, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750EUR/brutto + bonusy + koncoročné odmeny + možné privyrobenie cez víkendové smeny s víkendovými prípatkami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Malý rodinný hotel (13 izieb) hľadá príjemnú a komunikatívnu osobu na pozíciu recepčná.

-osobná, telefonická, emailová komunikácia v slovenskom a v anglickom jazyku
-check in/ check out hostí
-komplexné riešenie objednávok od prevzatia až po vyúčtovanie
-kompletná administratíva hotelovej recepcie
-práca s počítačom - Word, Excel, Internet, Outlook
-ostatné pomocné práce - výpomoc pri podávaní raňajok
-spravovanie sociálnych sietí

pracovná doba na smeny: Pondelok - Piatok 7.00 - 15.00 a 15.00 - 23.00 (týždenná do-obedná smena, týždenná po-obedná smena)

-rodinná a uvoľnená atmosféra medzi zamestnancami aj v rámci vzťahu s hosťami
-prostredie kde zamestnanec získa skúsenosti aj v oblasti účtovníctva, marketingu, stratégií, uplatnenie vlastných kreatívnych nápadov a celkového vedenia malého rodinného podniku
-práca v malom kolektíve
-koncoročné odmeny
-mesačné odmeny podľa výkonu
-stravné lístky

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám prosím zasielajte životopisy emailom.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem, na pohovor budú pozvaní vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, ekonómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívnu osobu s príjemným vystupovaním.

Rodinný hotel v centre Bratislavy, 13 izieb, slovenská aj zahraničná klientela, príjemná atmosféra v malom kolektíve

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Moskovská 5
811 08 Bratislava
ID: 2270952   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750EUR/brutto + bonusy + koncoročné odmeny + možné privyrobenie cez víkendové smeny s víkendovými prípatkami