Recepčná/ Recepčný

Hotel Alpenhof ***+

Miesto práce
Am Alpenhof 1, 8685 Steinhaus am Semmering, Rakúsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do hotela Alpenhof***+ na Semmeringu hľadáme RECEPČNÚ/ RECEPČNÉHO s praxou na recepcii v hoteli. Náplň práce: práca s hosťami, vybavovanie telefonátov a emailovej korešpondencie vrátane rezervácií, práca s rezervačným systémom PROTEL, check-in a check-out vrátane vystavovania účtov a fakturácií, správa on-line portálov (napr. Booking, a dalsich…), pomoc pri rôznych marketingových, interných a asistenčných úlohách zo strany riaditeľa, udržiavanie hladkého a bezproblémového chodu recepcie a riešenie každodenných recepčných úloh a problémov, úzka komunikácia s ostatnými oddeleniami hotela.
Aktívna znalosť nemčiny slovom a písmom nutná a dobrá znalosť angličtiny! Znalosť maďarského jazyka výhodou.

Výhodné platové podmienky! Ubytovanie v hoteli zdarma.

Životopisy prosím zasielať s fotkou a telefónnym kontaktom na e-mailovú adresu: alpenhofhotel.zivotopisy@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, organizačný talent, dobré znalosti MS-Office, flexibilita, zodpovednosť a spolahlivosť

Horský športový a seminárny hotel ***+ v Rakúsku (90 km od Viedne) - 1,5 hod. od Bratislavy.
www.alpenhofhotel.eu

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Alpenhof Hotelbetriebs GmbH
Am Alpenhof 1
8685 Steinhaus am Semmering
Rakúsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Benda
E-mail: poslať životopis
ID: 3307933   Dátum zverejnenia: 12.2.2018