Čašníčka / čašník

Alpenhof Hotelbetriebs GmbH

Miesto práce
Am Alpenhof 1, 8685 Steinhaus am Semmering, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
od 01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do hotela Alpenhof***+ v Rakúskom Semmeringu (90 km od Viedne) hľadáme:

Hľadáme šikovného ČAŠNÍČKU / ČAŠNÍKA s minimálne 2 ročnou praxou.
Aktívna znalosť nemčiny slovom nutná a dobrá znalosť angličtiny výhodou!
(bez týchto znalostí sa o túto pozíciu prosíme neuchádzať)
Znalosť maďarského jazyka výhodou, však nie podmienkou!

Životopis prosíme posielať s fotkou!

Zamestnanecké výhody, benefity

Výhodné platové podmienky, ubytovanie v hoteli zdarma.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielať s fotkou a telefónnym číslom na e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť a spolahlivosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Horský hotel Alpenhof umístěném v lyžařském středisku Semmering/Stuhleck 70 km od Vídně s více jak 10 letou tradicí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1658667  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou