Chyžná HOTEL 11

HOTEL 11 s.r.o.

Miesto práce
Ďurková 11, Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 900 EUR/mesiacMotivačné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za komplexné upratovanie hotelových izieb podľa štandardov HOTEL11
- Udržiavanie poriadku a čistoty v izbách a všetkých spoločných priestorov podľa rozpisu práce v súlade so štandardami
- Dopĺňanie čistiacich prostriedkov a hygienických potrieb, kontrolovanie stavu ich zásob a informovanie zodpovednej osoby o potrebe ich doplnenia
- Umývanie podlahy, vysávanie, vyprázdňovanie košov, utieranie prachu a vykonávanie čistiacich práce spojených s údržbou priestorov na požadovanej úrovni.
- Príprava wellness pred uvedením do prevádzky a udržiavanie čistoty počas prevádzky

Kontaktovať a pozývať na osobný pohovor budeme iba uchádzačov, ktorí splnia nami stanovené podmienky pre obsadenie tejto pozície. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

zodpovednosť, samostatnosť, iniciatíva, fyzická zdatnosť, zmysel pre detail, disciplína, spoľahlivosť

HOTEL11 je moderný dizajnový biznis hotel v centre Nitry. Venujeme sa taktiež aj organizácií rôznych eventov a konferencií. Sme odhodlaní poskytovať profesionálne hotelové služby, preto našich zamestnancov vedieme tak, aby boli toho schopní a tak, aby ich to bavilo.
ID: 4340814  Dátum zverejnenia: 21.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac