Montážny pracovník Rakúsko/Nemecko

HOT BUILDING s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 20 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž konštrukcií
Montáž odvetraných a presklených fasád

Celoročná, dlhodobá práca
Príjemný kolektív
Hradené ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

Mzda:
Rakúsko: 10-15€/hod NETTO
Nemecko: 18-20€/hod NETTO

V prípade záujmu nás môžete kontaktovať emailom na adresu: [email protected] , kde nám zašlite krátky profesijný životopis a telefonický kontakt. Ďalšie informácie Vám budú poskytnuté pri telefonickom rozhovore.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovitosť
Zručnosť
Odhodlanie učiť sa nové veci
Tímového ducha

Naša spoločnosť sa zaoberá montážou okien, dverí, odvetrané fasády, presklenné fasády, sendvičove fasády a haly. Spoločnosť HOT BUILDING sa spolieha na vlastné odborné znalosti, najmä v oblasti montáže. Vďaka personálu našich vlastných montérov, ktorí majú širokú škálu technických školení a dlhoročné odborné skúsenosti, je zaručená odborná realizácia stavby. Požadovaná vysoká kvalita, prijateľná cena, dodržiavanie termínov sú hlavnými piliermi našej práce, z ktorých vychádzame pri každom jednaní s našimi obchodnými partnermi. Naša firma je schopná splniť Vaše individuálne požiadavky a prispôsobiť sa súčasným požiadavkám stavebného trhu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4420120  Dátum zverejnenia: 8.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 10 EUR/hod.