Pracovnik call centra

Hossa family, s. r. o.

Miesto práce
Matejovce, Poprad-Matejovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 800 EUR/mesiacodmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • telefonická komunikácia so zákazníkmi, OZ, poskytovanie servisu a poradenstva v oblasti predaja výrobkov a tovaru
  • prijímanie objednávok od zákazníkov a nahrávanie do systému
  • ponuka tovaru a výrobkov zákazníkom
  • poskytovanie komplexných informácií o produktoch a službách, riešenie požiadaviek zákazníkov
  • zodpovednosť za úlohy spojené so starostlivosťou o zákazníka
  • kontrola, skenovanie dodacích listov a ich zasielanie určeným subjektom
  • riešenie reklamácií
  • telefonická podpora pre externé call centrum
  • riešenie požiadaviek externého call centra

• práca v silnej a stabilnej spoločnosti, v jednej z najväčších firiem v regióne, v mladom
kolektíve
• bezplatné stravovanie a teplé nápoje,
• všetky tovary s výraznými zľavami
• vianočné a letné odmeny,
• teambuildingové aktivity mimo firmy,
• príspevky na voľnočasové aktivity (lyžovanie, plávanie, hokej,...)
• sústavné vzdelávanie
• motivačná mzda závislá na výkonoch

životopis so žiadosťou o prijatie do pracovného pomeru zasielať na kontaktný mail

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word, EXCEL - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • schopnosť komunikovať a budovať vzťahy so zákazníkmi
  • zodpovednosť
  • nadšenie
  • flexibilita,
  • samostatnosť,
  • pozitívny prístup ku zmenám, ktoré pohýňajú veci
dopredu
  • silná zákaznická orientácia
  • znalosť potravín výhodou

Boli ste v poslednom období v kaviarni, reštaurácií alebo kantíne? Ak áno, je veľká pravdepodobnosť, že vám bolo jedlo alebo nápoj pripravované zo surovín, ktoré sme dodali my, Hossa family.

Každé ráno z našich distribučných skladov vyrazí 60 chladiacich a mraziacich vozidiel k zákazníkom po celom Slovensku. K dnešnému dňu je ich už viac ako 7 000. A neustále pribúdajú!

V ponuke máme viac ako 2 500 skladových položiek. Aby sme sa v nich nestratili, neustále zavádzame moderné technológie v našich skladoch. Tablety, kódy, optimalizované trasy...Tie nás zavedú aj k našim vlastným výrobkom. Našou najznámejšou značkou je Stará mama, vďaka ktorej si Slovensko pochutnáva na pirohoch, knedličkách, pirôžkoch, či šúľancoch.

V týchto dňoch pracujeme na rozšírení našej distribučnej siete ako aj výrobnej kapacity. Preto hľadáme šikovných a usmievavých kolegov. Budeme radi, ak sa do nášho tímu pridáte aj vy!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3855190  Dátum zverejnenia: 2.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac