Reagujte bez životopisu

Kuchař - šéf směny, nástupní bonus

Hospitality Trade s.r.o.

Místo práce
Zámek 1, Valtice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Restaurace Zlatá Terasa je součástí zámeckého hotelu Anton Florian, přímo na zámku Valtice na jižní Moravě.

Hledáme kuchaře – šéfa směny, který má týmového ducha a zájem o gastronomii. Máme krásnou restauraci s novou kuchyní a velkým zázemím.

Již dvakrát jsme vybojovali umístění v gastro průvodci Gourmet jižní Morava. Členům týmu dáváme prostor pro seberealizaci jak při tvorbě menu, tak při kulinářských akcích a pop-ups.

Pro „přespolní“ můžeme nabídnout personální ubytování zdarma. Na této pozici je odměna průměrných 50,000,- čistého za odpracovaných 190 hodin měsíčně.

Nabízíme nástupní bonus 40,000,- Kč

Kuchař - šéf směny

Co od Vás očekáváme:

- Vyučení v oboru, zkušenosti na podobné pozici

- Znalost přípravy tradičních pokrmů, ale i moderní gastronomie a rautů

- Zajištění denního chodu kuchyně, příprava podkladů

- Nástup květen 2024, nebo dle dohody

Co nabízíme:

- Práci v příjemném prostředí zcela nové kuchyně s velkým zázemím

- Stát se součástí týmu šikovných kuchařů, na které je spoleh

- Možnost realizovat své představy v zaběhnutém provozu

- Úzkou spolupráci s vedením hotelu

- Firemní stravování

- Možnost služebního ubytování

- Odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou

Popis provozu

www.zameckyhotelvaltice.cz

- kapacity: hotel 70 lůžek, vnitřní restaurace 50 míst, lobby 30 míst, letní terasa 80 míst

- ala carte: cca 15 položek na kartě, kvalitní, vychucená a jednoduchá hlavní jídla /cca 4 složky/ s hezkou prezentací

Zaujala Vás pozice? Těšíme se na Váš životopis!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Bonusy/prémie

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Jiří Švestka
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4798925  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc