Vedúci technický pracovník

HOSPITALITY group s.r.o.

Miesto práce
Cukrová 16, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 800 - 2 200 EUR/mesiacNástupný plat: 1800€, po dvoch mesiacoch 2000€, po roku možnosť zvýšenia na 2200€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoja náplň práce bude pozostávať z dvoch činností. Prioritou bude dozor nad skladom. Spolupracovať so zamestnancami a brigádnikmi, dozerať, kontrolovať a chystať objednávky na výdaj, či výpožičky inventáru a spraviť z našej dielne miesto, kde bude poriadok a všetko bude mať svoje miesto. Vieš vycestovať do blízkeho okolia Trnavy na montovanie a dohliadnutie výstavby veľkokapacitných stanov? (vysvetlíme, naučíme), dohliadnuť na stavbu stánkov či realizáciu podujatia? Ak si na všetko odpovedal áno, si pre nás vhodný kandidát. Hľadáme technicky zdatného človeka, ktorému nevadí práca ani cez víkend.

Práca pre stabilnú firmu s niekoľkoročnými skúsenosťami

Priebežné a koncoročné odmeny

Možnosť aktívne sa zapájať a podieľať na smerovaní firmy

Firemné teambuildingy a grilovačky

Pitný režim a káva zadarmo

Mladý priateľský kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax: Minimálne 2 roky na obdobnej pozícii

Vzdelanie: Stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz: min. B

Schopnosť samostatne rozhodovať

Stanovenie si priorít, plánovanie

Zodpovednosť

Hospitality Group vznikla v roku 2015. Organizujeme eventy a zabezpečujeme všetko, čo k tomu patrí – od zabezpečenia techniky až po personál. Portfólio našich služieb delíme do štyroch skupín:
1. Poskytujeme komplexný servis pri tvorbe eventov – konzultácia, plánovanie a realizácia programovej štruktúry, bookovanie umelcov, zabezpečenie personálu a techniky.
2. Prenajímame mobiliár a inventár pre podujatia klientov.
3. Ponúkame komplexné sťahovacie služby v rámci SR.
4. Barcatering – výstavba a kompletné zabezpečenie baru a sprostredkovanie personálu.
Precíznosť našich služieb ocenilo niekoľko známych klientov – pôsobili sme na multimediálnom festivale Lovely Experience, vystúpeniach The Gentleman Show, Plese študentov Trnavy či Beánii trnavských univerzít.

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Briš
Tel.: +421949494886
E-mail: poslať životopis
ID: 4835309  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac