Zdravotná sestra

Hospic Milosrdných sestier

Miesto práce
Súvoz 739, okres Trenčín
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o pacientov v terminálnom štádiu ochorenia.

- dobrý kolektív, príjemné pracovné prostredie
- individuálny prístup k pacientovi
- možnosť odborného rastu
- príspevok na cestovné do zamestnania, príp. ubytovanie
- dvojzmenná prevádzka
- platové podmienky dohodou

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať telefonicky
mailom zaslať CV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

treplezlivý, spoľahlivý, empatický, komunikatívny, zmysel pre spolupatričnosť, vnútroná stabilita

Poskytovanie komplexnej paliatívnej starostlivosti formou ústavnej (hospic) a ambulantnej starostlivosti (ambulancia paliatívnej medicíny, mobilný hospic) osobám s chronickou nevyliečiteľnou, a zároveň pokročilou a aktívne progredujúcou chorobou, ktorá spravidla vedie k smrti.

Víziou Hospicu Milosrdných sestier, neštátneho zdravotnícke zariadenia (ďalej len „hospic“) je vytvoriť pre nevyliečiteľne chorých pacientov v pokročilom štádiu choroby (zväčša onkologickej) prostredie čo najviac dýchajúce DOMOVom, v ktorom bude každý zomierajúci čo najmenej trpieť a zažije prijatie a láskavú starostlivosť.
Víziou multidisciplinárneho tímu hospicu je byť nástrojom, cez ktorý pocítia pacienti Božiu nehu, zvyšovanie kvality posledného obdobia ich života v hospici vďaka individuálnemu prístupu k ich bio-psycho-socio-spirituálnym potrebám.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3214513  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou