Logo HORVÁT servis s.r.o.

Assistentka , ekonomka, skladnička

HORVÁT servis s.r.o.

Miesto práce
Bánovská cesta 11, Žilina
Termín nástupu
ihned'
Od 1 000 EUR/mesiacVaša mzda závisí od Vášho výkonu, praxe, odbornosti a ďalších činiteľov. Čo Vám ponúkneme : stravné lístky, preplácame nadčasy, firemný odev a obuv, možnosť kariérne rásť a vzdelávať sa, školenia vo výrobných firmách. suma je minimum. Odmena závisí od fakturácie daného mesiaca. Pracujete v kolektíve a mzda celého tímu je závislá od výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ste technicky zameraný?
- Baví vás koncepčná práca?
- Viete si naštudovať novinky v oblasti tepelné čerpadlá, rekuperácia, klimatizácia?
- Dokážete sa naučiť zjednodušene navrhovať tieto zariadenia?
- Vedeli by ste ich odprezentovať zákazníkovi?
- Vedeli by ste tomu zákazníkovi aj vysvetliť ako to všetko funguje a poukazovať mu na našich zariadeniach ktoré máme nainštalované nie len ako predvádzacie zariadenia, ale ich aj my sami používame?
- Bývate v Žiline a blízkom okolí?
- Pridáte sa do nášho tímu?

Vypracovanie cenovej ponuky klimatizácie, rekuperácie, tepelného čerpadla, centrálneho vysávača. Priprava návrhu servisnej zmluvy, evidencia servisných zmlúv. Evidenicia cenových ponúk a celkova evidencia dokladov firmy.

Benefit zdravia poskytujeme ako prvá firma a jedna z mála firiem na Slovensku.

Poprosím aby sa hlásili uchádzači TECHNICKÉHO alebo ekonomického zamerania.
Najlepšie Žilina a blízke okolie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, alebo technický smer. Nie je to však podmienkou.

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo, tecjnické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca so zákazníkmi. Príprava na vypracovanie cenovej ponuky
1, Pochopenie čo zákazník potrebuje zo služieb ktoré mu ponúkame
2, Vyžiadanie si stanovenie aké podklady nám má zákazník poskytnúť aby sme mu mohli vypracovať cenovú ponuku.
3, Zaslanie cenovej ponuky zákazníkovi
4, V prípade objednávky objednanie zariadení
5 Fakturácia
6, Prípadne iné administratívne práce.

Predpokladom je technické uvažovanie. Vedieť rukou nakresliť pôdorys ( ak nemáme k dispozícií výkresy) a zakresliť rukou kde bude zariadenie umiestnené aby si to zákazník vedel predstaviť.

Je to tvorivá práca, pretože každá zákazka je originál. Opakujú sa položky v cenových ponukách - resp. vytvára ju podľa predlohy.

Nového kolegu ( -gyňu) zaučíme aby bola samostatná.

Servis, oprava a údržba tepelných čerpadiel, klimatizácie, kúrenia, vetrania a rekuperácie.

Tepelné čerpadlá sú teraz v kurze a my ich navrhujeme a dodávame a stárame sa o ne v záručnej a pozáručnej dobe. Rovnako realitujeme rekuperácie a klimatizácie.

Mladý kolektív, dobrá firemná atmosféra, každý kto má chuť pracovať má u nás dvere otvorené. Hľadáme ďalších nových kolegov do nášho tímu.

Máte aj Vy záujem pracovať u nás?

Pošlite nám Vaše údaje aj s tým čo by ste chceli vo svojej profesií dosiahnuť.

Spoločnosť bola založená v roku 2014 - oddelením strediska na samostatnú firmu - Celkovo značka HORVÁT je na trhu od roku 1990. Sme na trhu viac ako 32 rokov.

Máte záujem pracovať v stabilnej spoločnosti? Napíšta nám.

Získali sme viacero oceneni - napríklad AA. Spoľahlivý podnika a iné.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miloš Horvát
E-mail: poslať životopis
ID: 4836581  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac