Reagujte bez životopisu

Dizajnér / projektový manažér/bytový architekt

Horus Trade s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac13. plat, odmeny, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho interiérového štúdia radi prijmeme kolegyňu pre:
- odborné poradenstvo a prezentáciu produktov pre interiér:
tapety, tieniace systémy, závesy, záclony a poťahové látky
- koordináciu projektov od predaja po realizáciu
- zahŕňa: vypracovanie cenovej ponuky, zameranie stavby,
komunikáciu s klientom, dodávateľom a zhotoviteľom (občas aj v
anglickom jazyku)...
- spolupráca pri tvorbe a realizácií obchodných stratégií a plánov firmy
- práca vhodná aj pre absolventa VŠ

- 13-ty plat,
- platový postup
- výhodné zamestnanecké zľavy na tovar
- teambuilding (chaty, návšteva kultúrnych podujatí..),
- stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Vzhľadom na charakter práce uprednostňujeme nefajčiara

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, stavebníctvo, dizajn ( STU, VŠVU )

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Základy
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- obchodné zručnosti
- príjemné vystupovanie a korektný písomný
prejav
- samostatnosť (organizácia vlastnej práce)
- technické myslenie
- kreativita / cit pre dizajn
- aktívny vodič

Tím spoločnosti Horus Trade sro v spolupráci s našimi obchodnými partnermi tvorí jedného z najvýznamnejších dodávateľov tapiet, závesov, záclon a poťahových materiálov na Slovensku a od roku 2011 aj v Českej republike. Už skoro 30 rokov robíme radosť svojim zákazníkom širokou ponukou sortimentu a profesionalitou pri predaji a realizácií. Sme výhradným dodávateľom svetových značiek ako Vescom, Arte, Omexco, Armani, Cavalli a iné

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2915256  Dátum zverejnenia: 28.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac