Skladník - jednozmenná prevádzka - nástupný bonus 300 €

Hortim SK , s.r.o.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta 4416/18, Senec
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 500 EUR/mesiacTvoja základná mesačná mzda začína na úrovni 1000 €, ktorú môžeš zvýšiť o ďalších 100 € za dochádzku a približne 100 € za víkendy. Okrem toho sa môžeš tešiť na výkonnostný bonus až do výšky 200 €. Po zapracovaní sa tvoje príjmy môžu zvýšiť o ďalších 100 €, čo znamená, že spolu s bonusmi si môžeš zarobiť až 1500 € hrubého príjmu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vašou úlohou bude zaskladnenie tovaru, zásobovanie liniek tovarom, príprava objednávok a expedícia tovaru podľa pokynov systému.
- Pracovať budete s tabletom a ručným skenerom, čo vám umožní efektívne a presné plnenie úloh.
- Ponúkame flexibilný pracovný čas, s krátkym týždňom obsahujúcim 2 zmeny (streda a štvrtok) a dlhým týždňom s 5 zmenami (pondelok, utorok, piatok, sobota a nedeľa)
- Táto práca je vhodná najmä pre mužov a nástup je možný ihneď
- Ak hľadáte stabilnú pracovnú príležitosť v dynamickom prostredí, neváhajte a pošlite nám svoj životopis ešte dnes!

- Hľadáme do nášho tímu nového kolegu na stabilnú prácu s pracovnou zmluvou na dobu neurčitú!
- Ponúkame príspevok na stravovanie vo výške 5,85 € denne, aby ste mali energiu na plné nasadenie.
- Okrem toho máme pre vás špeciálny nástupný bonus vo výške 300 € po splnení stanovených cieľov.
- Vieme, že dobré ľudské zdroje sú vzácne. Ak nás odporučíte vašim známym, oceníme vašu dôveru a odmeníme Vás bonusom vo výške 300 €.
- Vaše životné udalosti sú pre nás dôležité. Preto vás čaká odmena pri narodeninách a životných jubileách.
- Nástupná mesačná mzda vo výške 1200 € (základná časť mzdy 1000 € + 100 € bonus ak nebudete PN a navštevovať lekárov počas pracovných zmien) s možnosťou navýšenia mzdy po zapracovaní. K tomu dostanete príplatok za odpracované víkendy vo výške cca 100 €.
- S našimi výkonnostnými bonusmi môžete získať až 1500 €.
- Navyše k pravidelným výplatám vám ponúkame aj štedré ročné bonusy ako odmenu za vašu oddanosť a tvrdú prácu.
- Ak máte chuť a čas pracovať navyše, vzniknuté nadčasy vám na konci mesiaca preplatíme.
- Pridajte sa k nám a buďte súčasťou tímu, ktorý ocení vašu prácu a odmeňuje vás za vaše úsilie a oddanosť!

V prípade záujmu o ponúkané pracovné miesto nás môžete kontaktovať e-mailom: hr@hortim.sk alebo telefonicky na čísle 02/49206114.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ste flexibilný a vyhovuje vám práca i počas víkendov a sviatkov?
- Zvládate i fyzickú prácu?
- Nevadí vám práca v chlade?

Hortim je obchodnou a logisticko-servisnou spoločnosťou so silným dopravným a technologickým zázemím. Sprostredkujeme služby pre medzinárodné reťazce, zahraničných aj tuzemských pestovateľov ovocia a zeleniny. Poskytujeme cross docking, city logistiku, servis providing a dozrievanie banánov. Kapacita našich skladových a manipulačných plôch so špecializáciou na chladenú zeleninu, ovocie a im príbuzné potraviny. Neustále sa zlepšujeme a hľadáme možnosti, ako sa čo najviac priblížiť našim zákazníkom a pochopiť ich potreby. Sme členom skupiny Dole Plc, jedného z najväčších svetových dodávateľov čerstvých produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4452218  Dátum zverejnenia: 4.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac