Operátor potravinárskej výroby

HORTI s.r.o.

Miesto práce
Bzenov
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
690

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš tím. Hľadáme šikovných pracovníkov do Kapustárne v Bzenove /15 km od Prešova/. Operátor sa aktívne podieľa na výrobe a balení kvasenej kapusty. Vykonáva činnosti nevyhnutné pri strúhaní, kvasení, balení a vyexpedovaní kvasenej kapusty, obsluha baliacich strojov, nachystanie objednávok, sanitácia pracovných strojov, náradia a pracovného prostredia. Dodržiavanie HACCP, PO, BOZP.

Zaškolenie, stabilné zamestnanie, možnosť osobného rastu, polročné a vianočné odmeny. Po skúšobnej dobe 750€/mes. brutto + prémie podľa výkonu prevádzky.

Prosíme všetkých uchádzačov, aby zasielali svoje životopisy emailom na adresu: [email protected]. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Ochota a chuť pracovať a vzdelávať sa
Čistý register trestov
Zdravotná spôsobilosť
Nutný platný zdravotný preukaz na prácu s potravinami
Fyzická zdatnosť
Manuálna zručnosť

Spoločnosť HORTI s.r.o. sa zaoberá dovozom, balením a distribúciou čerstvého ovocia a zeleniny; pestovaním hlávkovej kapusty pre vlastnú výrobu kvasenej kapusty, ktorú poznáte pod značkou HORTI. Naša firma pôsobí v rámci celého Slovenska. Počas našej dlhoročnej existencie máme vybudované veľmi dobré obchodné vzťahy medzi domácimi a zahraničnými dodávateľmi a odberateľmi.
Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v Košiciach na Južnej triede 66, kde máme dve prevádzky: jedna je veľkoobchod ovocia a zeleniny, kde sa zároveň nachádza aj vedenie spoločnosti a druhá len samotná výrobná hala pre čistenú a vákuovo balenú zeleninu. Naša prevádzka v Bzenove pri Prešove je špecializovaná na výrobu a balenie kvasenej kapusty.
Ďalšie 2 naše prevádzky v Oravskom Podzámku a Žarnovici slúžia na distribúciu čerstvého ovocia a zeleniny.
Účelom našej spoločnosti je pomáhať našim odberateľom zvyšovať ich tržby tým, že im dodávame vysoko kvalitné ovocie a zeleninu a nami vyrábané potravinárske výrobky. Tiež im pomáhame zlepšiť postavenie na trhu, zvýšiť návštevnosť a získať stálych spokojných zákazníkov. Naším účelom je zabezpečiť skvelé prežitie firmy a budúcnosť produktívnych pracovníkov.
Našimi zákazníkmi sú maloobchodné reťazce, supermarkety, veľkoobchody, reštaurácie, nemocnice, školské zariadenia, vývarovne a rôzne iné inštitúcie, ktoré majú zriadenú jedáleň alebo potrebujú čerstvé ovocie a zeleninu. Nakupujeme vždy len najchutnejšie a najkvalitnejšie ovocie a zeleninu za účelom uspokojovania požiadaviek našich náročných zákazníkov.
Každý náš zamestnanec vie, že najdôležitejšie pre našich zákazníkov je, aby dostali najkvalitnejší a najčerstvejší tovar a hlavne vždy načas – tomu sa snažíme všetko podriadiť. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás nesmierne dôležitá, aby sme im dokázali stále pomáhať a zároveň neustále zvyšovať spokojnosť aj ich zákazníkov. Najcennejšou referenciou pre nás je verný a spokojný zákazník.

Prečo práve my?
Sme mladá expandujúca firma, ktorej prvoradým cieľom nie je len zisk, ale dlhodobé budovanie postavenia stabilného a spoľahlivého partnera našim zákazníkom. Sme blízko našim zákazníkom. Na trhu, kde neustále rastie dopyt po kvalitných produktoch rovnako rastie aj dopyt po kvalitných zamestnancoch. Preto do našej firmy hľadáme ľudí, ktorí nám pomôžu napĺňať potreby zákazníkov. Budete súčasťou nášho tímu?

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3514059  Dátum zverejnenia: 11.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 690