Logo Horská chata Smrekovica

Obsluha na horskej chate

Horská chata Smrekovica

Miesto práce
Horská chata Smrekovica, Ľubochnianska dolina, Ľubochňa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2024
6 - 7,5 EUR/hod.K základnému platu ponúkame zároveň podiel na sprepitnom a tržbách

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na horskej chate. Hľadáme človeka s množstvom energie, ktorý na novootvorenej horskej chate pomôže s obsluhou hostí v reštaurácii - roznášanie jedál, príprava nápojov, ale aj v prípade potreby pomôže aj s prípravou a upratovaním izieb atď.

Nádherná horská príroda s možnosťou športového vyžitia. Wellness k dispozícii. Možnosť ubytovania. Jedlo zadarmo.

Obnovili sme prevádzku horskej chaty. Posilňujeme náš malý tím.
Ak ťa ponuka zaujala pošli životopis na email alebo zavolaj.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.7.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

3

Tímový hráč, ústretovosť voči spolupracovníkom, trestná bezúhonnosť, komunikatívnosť, úsmev, milý prístup k hosťom

Horská chata Smrekovica ponúka celoročné ubytovanie, rekreáciu, lyžiarske výcviky, školské výlety, školy v prírode, tematické pobyty, firemné akcie a rekondičné pobyty.

Chata je ideálnym miestom pre športových nadšencov (turistika, horské bicykle, skialpinizmus, zjazdové aj bežecké lyžovanie) aj pre milovníkov horskej prírody.

Súčasťou chaty Smrekovica je aj reštaurácia. Slúži hosťom aj ostatným návštevníkom Veľkej Fatry.

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Janků
Tel.: +420733590164
E-mail: poslať životopis
ID: 4836982  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.