Žeriavnik - manipulačný robotník

Hornonitrianske bane Prievidza, a.s. v skratke HBP, a.s.

Miesto práce
Bme O.z. Nováky, Nováky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,56 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie, obsluha mostových žeriavov o nosnosti nad 1000 kg, manipulácia s bremenom, medzioperačný presun materiálu, polotovarov a výrobkov mostovým žeriavom s diaľkovým ovládaním a elektrickými koľajovými prostriedkami, vo výrobe, medzi výrobnými strediskami, nakládka a vykládka materiálu a hotových výrobkov žeriavom pri dodávkach a expedíciách.
práca pre ženy aj mužov

K základne zložke mzdy budú vyplatené prémie, mzdové zvýhodnenia za prácu nadčas, prácu poobede, prácu v sobotu, nedeľu a vo sviatok, prácu v rizikovom prostredí, atď
Zamestnancom poskytujeme:
- zamestnanecké ubytovanie,
-zamestnanecké stravovanie,
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie,
- rôzne príspevky zo sociálneho fondu.

Informácie o výberovom konaní

praktické myslenie
precíznosť
spoľahlivosť, samostatnosť

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

1

- platný žeriavnicky preukaz (skupiny-podtriedy: Aa - A2 s pohonom elektrickým)
- platný preukaz viazača bremien
- zodpovedný prístup k práci, ochota pracovať na zmeny

Hornonitrianske bane Prievidza (v skratke HBP, a.s.) sú najvýznamnejším producentom hnedého uhlia v Slovenskej republike. Hlavným výrobným sortimentom je prachové uhlie pre energetické účely. Uhlie sa ťaží hlbinným spôsobom. V oblasti zamestnanosti HBP patrí k hlavnému stabilizačnému pilieru v regióne hornej Nitry. HBP, a.s. popri hlavnej činnosti - ťažbe uhlia, strojárskej a záchranárskej činnosti spoločnosť rozvíja aj ďalšie aktivity. Škálu podnikania dopĺňajú služby v oblasti strojárenstva, dopravy, hotelierstva, gastronómie a iné. Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú významnú časť trhu v oblasti chovu rýb a pestovania rajčín. HBP, a.s. je významným zamestnávateľom v regióne ako aj v rámci SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3938604  Dátum zverejnenia: 16.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,56 EUR/hod.