Reagujte bez životopisu

Čašník/a

Hornonitrianske bane Prievidza, a.s. v skratke HBP, a.s.

Miesto práce
autobusová zastávka RS Púšť, Cesta na Púšť, Prievidza
Termín nástupu
dohodou
600 - 900 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie je stanovené dohodou v závislosti od odbornosti a skúseností uchádzača. K základnej zložke budú vyplácané prémie a ďalšie mzdové zvýhodnenia za prácu vo sviatok, prácu v sobotu a v nedeľu, za prácu nadčas atď.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov a komunikácia s nimi. Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel stolovania a obsluhy hostí. Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie. Zodpovednosť pri práci s pokladňou (hotovosť, platobné karty). Zodpovednosť za správne vedenie fyzických inventúr. Udržiavanie čistoty prevádzky.

- zamestnanecké ubytovanie,
- zamestnanecké stravovanie,
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie,
- rôzne ďalšie príspevky zo sociálneho fondu

Prvé kolo výberového konania sa uskutoční prostredníctvom e-mailu na základe zaslaného životopisu. Do užšieho výberu postúpi uchádzač, ktorý spĺňa zadané kritéria.
Rekreačné stredisko Púšť sa nachádza v chatovej oblasti Púšť vzdialenej cca 4 km od Prievidze a cca 7 km od Bojníc. Dominantou areálu je spoločenská sála s kapacitou 160 miest. Jej súčasťou je bar a krytá letná terasa s možnosťou grilovania.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, príjemné vystupovanie

Hornonitrianske bane Prievidza (v skratke HBP, a.s.) sú najvýznamnejším producentom hnedého uhlia v Slovenskej republike. Hlavným výrobným sortimentom je prachové uhlie pre energetické účely. Uhlie sa ťaží hlbinným spôsobom. V oblasti zamestnanosti HBP patrí k hlavnému stabilizačnému pilieru v regióne hornej Nitry. HBP, a.s. popri hlavnej činnosti - ťažbe uhlia, strojárskej a záchranárskej činnosti spoločnosť rozvíja aj ďalšie aktivity. Škálu podnikania dopĺňajú služby v oblasti strojárenstva, dopravy, hotelierstva, gastronómie a iné. Spoločnosti v skupine svojim portfóliom pokrývajú významnú časť trhu v oblasti chovu rýb a pestovania rajčín. HBP, a.s. je významným zamestnávateľom v regióne ako aj v rámci SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3927723  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac