PLC programátor (Automotive)

Hörnlein, k.s.

Miesto práce
Bernecká 1823, 936 01 Šahy-Homok
Termín nástupu
dohodou, a.s.a.p
1 800 EUR/mesiacOd 1800,-€. Konečná mzda závisí od schopností a skúseností uchádzača. Konkrétne mzdové podmienky budú dohodnuté pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Programovanie PLC na riadenie robotických pracovísk a jednoúčelových strojov
- Nastavovanie PLC zariadení pri zmene výroby
- Diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie s dôrazom na minimalizovanie odstávok
- Vytváranie a vedenie technickej dokumentácie k programom
- Podieľanie sa na uvádzaní PLC zariadení do prevádzky
- Programovanie v Simatic Step 7
- Tvorba HMI aplikácií
- Uvádzanie strojov a automatických liniek do prevádzky
- Technická podpora pri servisnej činnosti
- Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
- Spolupráca s ostatnými členmi tímu
- Spolupráca na výslednej kalkulácii a jej príprava

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- stabilný a priateľský kolektív
- otvorená a transparentná komunikácia
- možnosť sebarealizácie - podpora a oceňovanie zlepšovacích návrhov
- ďalšie zamestnanecké benefity budú prezentované na osobnom pohovore

Ďakujeme za Váš prejavený záujem o pracovnú pozíciu. Zároveň si vyhradzujeme právo osloviť len uchádzačov, ktorí budú spĺňať kritériá zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Programovanie PLC - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii automobilovom priemysle (resp.strojárstvo)
- Znalosti z oblasti elektrotechniky, mechatroniky, mechaniky a robotiky
- Komplexné, strategické a technické myslenie
- Ochota cestovať na pracovné cesty (tuzemsko aj zahraničie - DE)
- Vynikajúce organizačné schopnosti
- Znalosť nemeckého/anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Dobré komunikačné zručnosti
- Zvládanie náročných stresových situácií

Nemecká rodinná firma zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový a potravinársky priemysel s centrálou v Nemecku a závodmi na Slovensku a Mexiku s celkovým počtom pracovníkov 650.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4770813  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac