Vedúci zmeny/Zmenový majster

Hörnlein, k.s.

Miesto práce
Bernecká 1823, 936 01 Šahy-Homok
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacHrubá mzda od 1100€ + dochádzkový bonus a zákonné príplatky. Celková výška mzdy závisí od skúseností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a koordinovanie zamestnancov, nastavovačov na zmene
Koordinovanie chodu výroby
Kontrola dodržiavania pracovných postupov
Zabezpečenie dosiahnutia výkonov
Zabezpečenie dodávok materiálu do výroby
Rozdeľovanie práce podľa kapacitného plánu a vyťaženia
Spracovanie podkladov na dochádzku a kontrola
Kontrola a zabezpečenie disciplíny, čistoty na pracovisku
Koordinovanie zlepšovacích procesov

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- dlhodobé zamestnanie
- denné stravné v hodnote 5,10 € (príspevok zamestnávateľa 4,10€
- lekárske prehliadky hradené zamestnávateľom
- možnosť zoznámiť sa s technológiami výroby súčiastok
- možnosť profesného rastu

- doprava zabezpečená firemnou prepravou:
TRASA 1: Malá Čalomija, Koláre, Vinica, Dolinka, Veľká Čalomija, Balog nad Ipľom, Kosihy, Kleňany, Sečianky, Ipeľské predmostie, Tešmák
TRASA 2: Ipeľské Úľany, Rykynčice, Plášťovce, Horné Turovce, Veľké Turovce
TRASA 3: Dudince, Hokovce, Slatina, Horné Semerovce, Dolné Semerovce, Tupá, Hrkovce TRASA 4:Lontov, Pastovce, Bielovce, Ipeľský Sokolec, Kubáňovo, Sazdice, Demandice, Vyškovce nad Ipľom, Preseľany

Práca v 3 resp. 4-zmennej prevádzke. Práca je vhodná aj pre absolventa. Potrebné je technické myslenie, organizačné, komunikačné a riadiace schopnosti. Firma svojich zamestnancov podporuje v profesijnom raste.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Teams - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické myslenie
Dynamická osobnosť, odolná voči stresu
Schopnosť viesť a motivovať
Vítaná znalosť nemeckého jazyka
Znalosť MS Office na užívateľskej úrovni (Excel, Teams, PowerBI...)

Nemecká rodinná firma zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový a potravinársky priemysel s centrálou v Nemecku a závodmi na Slovensku a Mexiku s celkovým počtom pracovníkov 650.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4543783  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac