Plánovač výroby Automotive

Hörnlein, k.s.

Miesto práce
Bernecká 1823, 936 01 Šahy-Homok
Termín nástupu
dohodou, a.s.a.p
1 200 EUR/mesiacMesačná mzda od 1200,-€ brutto. Konečná mzda bude závisieť od schopností a skúseností úspešného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. Zodpovednosť za plánovanie časti výrobného procesu v súlade so zákazníckymi požiadavkami.
. Tvorba a aktualizácia plánov výroby podľa prichádzajúcich objednávok.
. Plánovanie pracovného postupu a harmonogramov pre výrobné oddelenie.
. Zodpovednosť za správnosť údajov pre výrobu
. Participovanie pri navrhovaní a zlepšovaní výrobných procesov a znižovaní nákladov.
. Reagovanie na odchýlky v pláne výroby so zapracovaním nápravných opatrení do plánu.
. Pravidelné reportovanie.
. Komunikácia (aj v nemeckom alebo anglickom jazyku) a spolupráca s ostatnými oddeleniami vrámci firmy ako aj v materskej firme v Nemecku, a tiež so zákazníkmi.

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- stabilný a priateľský kolektív
- otvorená a transparentná komunikácia
- možnosť sebarealizácie - podpora a oceňovanie zlepšovacích návrhov
- ďalšie zamestnanecké benefity budú prezentované na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, strojárske, manažment

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

. prax na podobnej pozícii, ideálne z automotive sektoru vítaná
. ovládanie slovenského jazyka C1
. nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (aspoň B2)
. MS office - Microsoft Outlook, Word, Excel - pokročilá
Ostatné: samostatnosť, tímová práca, zodpovednosť, kreativita

Nemecká rodinná firma zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový a potravinársky priemysel s centrálou v Nemecku a závodmi na Slovensku a Mexiku s celkovým počtom pracovníkov 650.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4307700  Dátum zverejnenia: 3.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac