Skladník (automotive)

Hörnlein, k.s.

Miesto práce
Bernecká 1823, 936 01 Šahy-Homok
Termín nástupu
ASAP
950 - 1 000 EUR/mesiacMzda (brutto) od 950,-€. Dochádzkový bonus vo výške 70,-€. Výška celkovej mzdy je závislá od skúseností uchádzača + zákonné príplatky (nočné, víkendové)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a balenie tovaru na vývoz na základe objednávok, vystavenie dodacích listov a prepravných dokumentov
- Fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov.
- Obsluha vysokozdvižného vozíka
- Preberanie hotových výrobkov z výroby a vedenie evidencie skladových zásob
- Umiestňovanie prijatého tovaru a zásob do regálov a miest na to určených , označovanie uskladenného materiálu a tovaru informačnými štítkami
- Dodržiavanie FIFO princípu a správneho označenia tovaru podľa QMH (príručka kvality)
- Zabezpečovanie materiálu a obalového materiálu pre výrobu
- Vykonávanie mesačných a ročných inventúr
- Vykonávanie základnej údržby zvereného vozidla
Práca v 3 resp. 4 zmennej prevádzke.

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť osobného, profesného rastu a vysoká miera sebarealizácie
- doprava z okolia Šiah, Dudiniec a Veľkého Krtíša zabezpečená firemnou dopravou
- pravidelné školenia na prehĺbenie kvalifikácie zamestnancov
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie 4,10€

Ďakujeme za prejavený záujem o pracovnú pozíciu. Oslovení budú len uchádzači, ktorí vyhovujú kritériám zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, všeobecné,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná prax

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax vo vedení vysokozdvižného vozíka + platný preukaz
- technické zručnosti
- precíznosť
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- vysoké pracovné nasadenie

Nemecká rodinná firma zaoberajúca sa výrobou komponentov pre automobilový a potravinársky priemysel s centrálou v Nemecku a závodmi na Slovensku a Mexiku s celkovým počtom pracovníkov 650.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4271726  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac