Zamestnanec príjmu a výdaja tovaru, Bratislava Ružinov

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z popredných spoločností pôsobiacich v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu s viac než 20 000 zamestnancami v deviatich štátoch Európy.

ODPOVEDAŤ
Miesto práce
Galvaniho, Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Od 1 150 EUR/mesiacNástupná mzda 1150 EURO, po úspešnom zapracovaní mzda vo výške 1210 EURO.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovať uskladnenie tovaru podľa zákazkových listov
• viesť evidenciu tovaru a zabezpečovať jeho následný výdaj zákazníkovy, či prepravcovi na základe predloženej dokumentácie

Zázemie stabilnej prosperujúcej spoločnosti, kde vám výplata nikdy nebude meškať. Okrem ponúkaného platu vám poskytneme aj tieto benefity:
• 6 týždňov dovolenky
• 38,75 hod. týždenný pracovný čas
• Príspevok na dovolenku 680 EURO a Vianoce 680 EURO,
• Príspevok na penzijné pripoistenie po skúšobnej dobe 20 EURO, od 5 rokov v spoločnosti 40 EURO, od 10 rokov v spoločnosti 60 EURO, od 15 rokov v spoločnosti 80 EURO
• stravné lístky v hodnote 5,1 EURO alebo príspevok na stravu vo výške 4,42 EURO s doplatkom zamestnávateľa nad rámec zákona
• odmena za odporučenie zamestnanca vo výške 400 EURO
• odmena za dlhodobý pracovný pomer v spoločnosti, 200 EURO za 10 rokov, 400 EURO za 15 rokov, 600 EURO za 20 rokov
• Príspevok na pranie
• štvrťročné prémie v zmysle prémiového poriadku spoločnosti

- schopnosť pracovať v tíme a zodpovedný prístup k zvereným úlohám
  • práca s vysokozdvižným vozikom
  • práca na dlhy a krátky týždeň, 12 hodinové zmeny, nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas
  • čistý register trestov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Spoločnosť HORNBACH je medzinárodne úspešná firma pôsobiaca v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Horná
E-mail: poslať životopis
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
ID: 4542558  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac