Manažér logistického centra, Bratislava - Devínska Nová Ves

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z popredných spoločností pôsobiacich v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu s viac než 20 000 zamestnancami v deviatich štátoch Európy.

ODPOVEDAŤ
Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Zodpovednosť za dodržanie procesov a štandardov nastavených pre logistické centrum.
 Plánovanie, riadenie a kontrola cieľov logistického centra v otázkach nákladov, investícií, personálu a výsledkov.
 Zabezpečovanie operatívnej spolupráce s ostatnými internými partnermi (v oblasti logistiky, category
managementu, zákazníckeho servisu).
 Zodpovednosť za odborný výber a prijímanie zamestnancov logistického centra, ich disciplinárne a odborné vedenie, ako aj za motiváciu a profesijný rozvoj.
 Zodpovednosť za dodržiavanie pravidiel BOZP, prevádzkových predpisov a interných revíznych pravidiel rámci logistického centra.

Zázemie stabilnej prosperujúcej spoločnosti, kde vám výplata nikdy nebude meškať. Okrem ponúkaného platu vám poskytneme aj tieto benefity:
• 6 týždňov dovolenky
• Príspevok na dovolenku a Vianoce
• Príspevok na penzijné pripoistenie
38,75 hod. týždenný pracovný čas
• Plne hradené stravenky zamestnávateľom vo výške 3,9 EURO

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

 SŠ vzdelanie.
 Praktické skúsenosti v oblasti operatívy logistického centra a orientácia v súvisiacich logistických procesov výhodou.
 Kompetencia vedúceho zamestnanca (schopnosť riadiť podriadených zamestnancov).
 Dynamická osobnosť a samostatnosť v rozhodovaní, vysoká orientácia na zákazníka.
 Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, min. úroveň B1.
 Pokročilá znalosť s prácou v MS Office (Excel).
 Znalosť programu SAP veľkou výhodou.
 Bezúhonnosť (čistý register trestov).

Spoločnosť HORNBACH je medzinárodne úspešná firma pôsobiaca v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o.
Galvaniho 9
821 04 Bratislava
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
ID: 4067103  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac