Zamestnanec logistického centra, Bratislava, Devínska Nová Ves

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z popredných spoločností pôsobiacich v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu s viac než 20 000 zamestnancami v deviatich štátoch Európy.

ODPOVEDAŤ
Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za vybavenie jednotlivých fáz, ktoré sú nevyhnutné pre včasné a úplné spracovanie zákaziek z internetového obchodu (zber tovaru, príprava pre zákazníkov, balenie do kartónov a kartónových obalov a na euro palety).
  • Práca s VZV, NZV, paletovými vozíkmi a scannermi.
  • Zaistenie správneho spracovania vráteného tovaru a vybavenie následných činností s tým spojených.
  • Zaistenie predzásobenia príslušného pracoviska správnym spotrebným materiálom a pracovnými prostriedkami v dostatočnom množstve.

Zázemie stabilnej prosperujúcej spoločnosti, kde vám výplata nikdy nebude meškať. Okrem ponúkaného platu vám poskytneme aj tieto benefity:
• 6 týždňov dovolenky
• Príspevok na dovolenku a Vianoce
• Príspevok na penzijné pripoistenie
  • 38,75 hod. týždenný pracovný čas
• Plne hradené stravenky zamestnávateľom vo výške 3,9 EURO

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Zvládnutie práce s veľkou mierou presnosti, dôraz kladený na včasné vybavenie zákaziek.
  • Práca pri nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase, dlhý a krátky týždeň.
  • Osvedčenie k práci s VZV.
  • Bezúhonnosť (čistý register trestov).

Spoločnosť HORNBACH je medzinárodne úspešná firma pôsobiaca v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Horná
E-mail: poslať životopis
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
ID: 4044898  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac