Predavač/-ka - oddelenie sanity , Košice

HORNBACH-Baumarkt AG je jednou z popredných spoločností pôsobiacich v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu s viac než 20 000 zamestnancami v deviatich štátoch Európy.

ODPOVEDAŤ
Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EURO, po skúšobnej dobe 850 EURO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie odborných rád a servisu zákazníkom starostlivosť o zverený úsek (doplňovanie a inventarizácia tovaru)

Zázemie stabilnej prosperujúcej spoločnosti, kde vám výplata nikdy nebude meškať. Okrem ponúkaného platu vám poskytneme aj tieto benefity:
• 6 týždňov dovolenky
• 38,75 hod. týždenný pracovný čas
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• Pravidelné štvrťročné prémie pri plnení plánu
• Príspevok na dovolenku a Vianoce
• Plne hradené stravenky zo sociálneho fondu vo výške 3,8 EURO

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• podmienka pracovné skúsenosti na obdobnej pozícií s praxou v prevádzke
• znalosť prostredia veľkoplošných predajní a praktické skúsenosti v oblasti ich operatívy a zázemia výhodou

Spoločnosť HORNBACH je medzinárodne úspešná firma pôsobiaca v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Horná
E-mail: poslať životopis
Viete o niekom, kto by mal o pozíciu záujem? Zdieľajte!
ID: 3618456  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EURO, po skúšobnej dobe 850 EURO