Predavač/-ka oddelenie sanita, Košice - Moldavská cesta

HORNBACH - Baumarkt SK spol. s r.o.

Miesto práce
Moldavská cesta, Turňa nad Bodvou, Košice
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 800 EURO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 poskytovanie odborných rád a servisu zákazníkom
 starostlivosť o zverený úsek (doplňovanie a inventarizácia tovaru)

Zázemie stabilnej prosperujúcej spoločnosti, kde vám výplata nikdy nebude meškať. Okrem ponúkaného platu vám poskytneme aj tieto benefity:
• 6 týždňov dovolenky
• Príspevok na dovolenku a Vianoce
• Príspevok na penzijné pripoistenie
• Pravidelné štvrťročné prémie pri plnení plánu
• Plne hradené stravné lístky zo strany zamestnávateľa vo výške 3,8 EURO
• Priebežné odborné vzdelávanie … a mnoho ďalších benefitov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- vyučenie v obore činnosti a prax v obdobnej pozícii vítaná
- oceníme dobrú znalosť sortimentu a ochotu učiť sa novým veciam
- schopnosť pracovať v tíme a zodpovedný prístup k zvereným úlohám
- čistý register trestov

Spoločnosť HORNBACH je medzinárodne úspešná firma pôsobiaca v oblasti veľkoplošných predajní s bohatým sortimentom materiálu a potrieb pre stavbu, dielňu a záhradu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Galvaniho 9
821 04 Bratislava
ID: 3385685   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 800 EURO