Obchodný zástupca NI+BC

Hörmann Slovenská republika s.r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 350 EUR/mesiacfixná a variabilná časť mzdy, príspevok na dopravu, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete zodpovedať za dosiahnuté výsledky predajcov vo zverenom regióne. Budete sa starať o stávajúcich autorizovaných partnerov a rozvoj vzájomnej spolupráce, budete priamo zodpovedný za úroveň technických znalostí a predajných schopností autorizovaných partnerov. Hlavné činnosti :
- starostlivosť o stávajúcich autorizovaných partnerov
- získanie informácií o každej firme predávajúcej produkty nášho sortimentu v regióne
- akvizície nových autorizovaných partnerov
- školenie autorizovaných partnerov, ich zamestnancov, v oblasti sortimentu, marketingu a predaja
- zaistenie rastu predajných výsledkov stávajúcich a nových autorizovaných partnerov

- Úzky pracovný tím v rodinnej nemeckej firme
- Motivačný odmeňovací systém
- 13. plat
- Príspevok na dopravu
- Čiastočne flexibilná pracovná doba
- Pri dlhodobom pracovnom pomere 14. plat a dovolenka navyše
- Chutná káva na pracovisku:)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Hľadáme do tímu človeka so schopnosťou a chuťou naučiť sa veľké množstvo detailných technických produktových informácií, s chuťou byť 4 dni v týždni na cestách a stať sa tak profesionálom v odbore predaja nášho sortimentu autorizovanou sieťou partnerov. Stavebné výkresy nie je treba vedieť kresliť, iba čítať.

Firma zaoberajúca sa dodávkou garážových a priemyselných brán, interiérových, bezpečnostných a protipožiarnych dverí. Servis a opravy brán, pohonov a ich ovládaní.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4553704  Dátum zverejnenia: 6.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac