Koordinátor montáží

Hörmann Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacPríspevok na dopravu, 13. plat, pri dlhodobom PP 14. plat, auto na súkromné účely.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude :
- prevziať projekt od projektového manažéra pre realizáciu
- koordinovať montážne práce, montážnu firmu
- účasť na kontrolných dňoch generálneho dodávateľa
- vedenie stavebného denníka
- riešenie vzniknutých situácií na stavbe
- zodpovednosť za správnu stavebnú pripravenosť, priebežná kontrola na stavbe
- riadenie tokov materiálu z výroby či skladu na stavbu
- bezchybná realizácia projektu od stavebnej pripravenosti k odovzdaniu/prevzatiu diela

- úzky pracovný tím v rodinnej nemeckej firme
- 13. plat
- príspevok na dopravu
- čiastočne flexibilná pracovná doba
- pri dlhodobom pracovnom pomere 14. plat a dovolenka navyše
- osobný automobil aj na súkromné účely
- chutná káva na pracovisku:)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Realizácia stavieb

Počet rokov praxe

3

Hľadáme človeka so schopnosťou a chuťou naučiť sa veľké množstvo detailných produktových informácií a stať sa tak členom dobre fungujúceho servisného tímu. Stavebné výkresy nie je treba vedieť kresliť, iba čítať.

Firma zaoberajúca sa dodávkou garážových a priemyselných brán, interiérových, bezpečnostných a protipožiarnych dverí. Servis a opravy brán, pohonov a ich ovládaní.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4496548  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac