Inžinier kvality

Hörmann Automotive Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
1 600 EUR/mesiaczákladná mzda od 1600 € v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaisťuje súlad so štandardmi, identifikuje problémy, odporúča riešenie, spracováva reklamácie a vytvára dokumentáciu kvality
- vykonáva analýzu koreňových príčin zmätkov vo výrobe a koordinuje nápravné opatrenia prostredníctvom (8D, 5WHY, ISHIKAWA, FMEA, CP)
- zabezpečuje kvalitu produktov a procesov podľa noriem, požiadaviek zákazníka a interných nariadení
- spolupracuje s externými audítormi a technikmi na zabezpečenie kvality
- spolupracuje s internými oddeleniami na zvýšení spokojnosti zákazníkov zlepšovaním kvality produktov

Svojim zamestnancom ponúkame zamestnanie v úspešnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti, pôsobiacej v automobilovom priemysle a nadštandardný sociálny program, s množstvom finančných i nefinančných benefitov ako napr.:
- cestovný príspevok až do výšky 150€/1 mesiac
- prítomnostná prémia vo výške 80€/1 mesiac
- vernostný bonus
- vianočný bonus (13.plat)
- príspevok pri narodení dieťaťa
- bonus za odporučenie zamestnanca vo výške 500€
- stravovanie za 1,80€
- zaškolenia a starostlivosť o kvalifikáciu zamestnancov, možnosť odborne sa rozvíjať
- firemné akcie ako team building aktivity, vianočný večierok a pod..
- pružný pracovný čas
- možnosť príležitostnej práce z domu.

Vaše žiadosti so životopisom zasielajte prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.
Ku Vašej žiadosti pripojte prosím nasledovný súhlas: V súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov spoločnosťou Hörmann Automotive Slovakia s.r.o., so sídlom Partizánska 73, 957 01 Bánovce nad Bebravou, v jej personálnej databáze za účelom evidencie záujemcov o zamestnanie, a to po dobu 6 mesiacov, pričom som si vedomý/á toho, že tento súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske / Technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

- požadovaná prax min. 3 roky na obdobnej prac. pozícii vo výrobnej spoločnosti (automotive) je podmienka
- skúsenosť v oblasti zástupcu kvality v automotive
- znalosť normy IATF 16949 a ISO noriem a nástrojov kvality
- znalosť technickej dokumentácie
- komunikačné a prezentačné zručnosti
- samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva, zodpovednosť

Spoločnosť Hörmann Automotive Slovakia s.r.o. so sídlom v Bánovciach and Bebravou sa od roku 2017 venuje výrobe strojárskych komponentov pre automobilový priemysel. Aktuálne zamestnáva viac ako 280 zamestnancov. Patrí do skupiny HÖRMANN, ktorá už viac ako 65 rokov pôsobí tam, kde vznikajú inovácie. Neustálym investovaním do know-how zamestnancov a najnovších technológií sa rodinná firma rozrástla na aktuálnych 30 spoločností. Pôsobí v štyroch sektoroch: Automobilový priemysel, Komunikácia, Inžinierstvo a Intralogistika.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4547881  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac